اجتماعی

هیچ کوتاهی در ارائه نان با کیفیت پذیرفته نیست

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با گلایه از نحوه ارائه نان بی ‌کیفیت به مردم و روند توزیع آرد و گندم در این شهرستان، تاکید کرد: جلب رضایت مردم برای ما در درجه نخست اهمیت است و هیچ کوتاهی در ارائه نان با کیفیت به مردم پذیرفتی نیست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی سه شنبه، 22 تیرماه در کارگروه آرد و نان که با حضور مدیران دستگاه‌های ذیربط و نهادهای زیرمجموعه برگزار شد، بر لزوم تشدید نظارت‌ها و کنترل پخت نان در نانوایی‌ها و نظارت بر نحوه توزیع آرد به‌ ویژه در آزادپزها تأکید کرد و تایم امر را خواستار شد.

وی گفت: باید به جد در رابطه با میزان آرد ورودی به نانوایی‌ها در شهر و روستا، مقدار مصرف آرد در بازه زمانی مورد نظر، آرد باقیمانده و ارتقای کیفیت نان از سوی دستگاه‌های ذیربط کنترل و تمهیدات لازم اندیشیده شود.

معاون فرماندار ملایر بر لزوم اصلاح سهمیه آرد بر اساس سرانه جمعیتی این شهرستان، اصلاح سیستم حمل و نقل، تحویل سهمیه گندم باکیفیت به کارخانه آرد ملایر و نظارت دقیق اداره غله بر تخلیه گندم تاکید کرد.

فارسی افزود: باید کمیته ویژه‌ای نظارت بر نحوه توزیع آرد و کیفیت پخت نان را به جد رصد کند و جلسات آرد و نان باید به صورت هفتگی برگزار شود تا شاهد ایجاد نارضایتی و بروز مشکل در این حوزه نباشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن