سلامت و پزشکی

بی‌توجهی به پیامک نوبت دهی، دلیل اصلی ازدحام درمراکز واکسیناسیون

رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا استان همدان مراجعه بدون نوبت به مراکز واکسیناسیون را دلیل اصلی شلوغی و ازدحام در این اماکن دانست.

سید جلال بطحایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با اشاره به ازدحام در مراکز واکسیناسیون و بی نظمی در روند تزریق واکسن به واجدین شرایط در 2 روز گذشته، مطرح کرد: باتوجه به آغاز ثبت نام و انجام واکسیناسیون برای گروه سنی گسترده بالای 60 سال و تعداد قابل توجه این افراد در کشور، متاسفانه در 2 روز گذشته شاهد مراجعه جمع کثیری از افراد در مراکز واکسیناسیون به‌ویژه پایگاه شهید سردار سلیمانی بوده‌ایم.

وی کمبود نیرو برای انجام واکسیناسیون را دلیلی بر ایجاد این ازدحام ندانست و افزود: خوشبختانه در استان هیچ‌گونه کمبود نیرو در بحث واکسیناسیون وجود ندارد؛ ازدحام 2 روز گذشته در مراکز مربوطه، تنها به دلیل بی‌توجهی ثبت نام کنندگان به پیامک نوبت دهی بوده است؛ از این رو تقاضا می‌شود شهروندان واجد دریافت واکسن به تاریخ و ساعت درج شده در پیامک نوبت‌دهی دقت کرده و در زمان مشخص شده به مراکز مربوطه مراجعه کنند.

بطحایی ادامه داد: تا چند روز آینده به منظور تسریع در روند واکسیناسیون، یک تا دو مرکز تجمیعی دیگر نیز آغاز به کار خواهند کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن