اجتماعی

توزیع ۳۵۰۰ بسته گوشت قربانی بین نیازمندان ملایر

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)ملایر گفت: به مناسبت عید قربان و به همت خیرین و نوع دوستان شهرستان، ۳۵۰۰ بسته گوشت قربانی بین نیازمندان ملایر تحت حمایت امداد ملایر توزیع شد.

علی خراسانی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با بیان اینکه مراحل ذبح تعداد ۹۲ راس گوسفند و یک راس گوساله و بسته بندی گوشت قربانی با رعایت کامل نکات بهداشتی انجام شد، افزود: از این تعداد ۳۰ راس گوسفند از سوی واحد امداد، ۶۲ راس گوسفند و یک راس گوساله نیز از سوی مراکز نیکوکاری تأمین شد و کلا به مبلغ هزینه شده در این زمینه ۳۵۰ میلیون تومان بود.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه امسال 40 سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) اهدا شد، اظهارکرد: با توجه به تاکیدات امام‌ جمعه در کنار این کمک ها، پیوست فرهنگی نیز وجود داشت.

وی بیان کرد: در سال جاری تاکنون با همکاری خیرین، ارگان هاو نهادهای دولتی 40 مورد جهیزیه مجموعاً به ارزش 600 میلیون تومان به 40 زوج تحت پوشش اهدا شد تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

خراسانی با اشاره به اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر در راستای ترویج سنت ازدواج، افزود: سال گذشته با کمک خیرین، ‌مسئولین و متولیان امر در سطح این شهرستان ۲۱۰ فقره جهیزیه به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون تومان در بین نوعروسان توزیع شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)ملایر با بیان اینکه خیرین در شکل گیری این اقدام نیک و خداپسندانه نقشی مهم داشتند و بیش از ۸۰۰ میلیون تومان برای تامین جهیزیه کمک کردند، اظهارکرد: تسهیل گری و کمک به ازدواج و تشکیل خانواده دختران تحت پوشش از وظایف مهم این نهاد است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن