علمی و دانشگاهیفرهنگ و هنر

توجیه تجمعات با عبارت رعایت پروتکل های بهداشتی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در استان و وضعیت برنامه ها، همایش ها و تجمعاتی که در عید غدیر برگزار خواهد شد گفت: تمامی برنامه های عید غدیر با اخذ مجوز از ستاد کرونا و فرمانداری است.

حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین بیان کرد: مراسم عید غدیر و برنامه هایی که توسط ستاد مردمی ، قرارگاه مردمی و بنیاد غدیر در نظر گرفته شده با اخذ مجوز از فرمانداری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد استانی کرونا برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این مراسم ها بدون مجوز فرمانداری و ستاد استانی کرونا اجرا نخواهد شد همانگونه که چندین مورد از مراسم ها مانند بازسازی واقعه غدیر با وجود این که در فضای باز اجرا می شد در بعضی شهرستان ها توسط فرمانداری ها لغو گردید.

حجت الاسلام نظیری خاطر نشان کرد: طبق بخش نامه و دستورالعملی که ابلاغ شده است اجتماعات در فضای باز با رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی مانعی ندارد همانطور که شاهد برگزاری نمازهای جمعه با حضور چندهزار نفر در مرکز استان ها حتی در همین شرایط قرمزهستیم.

وی در پایان یادآور شد: تمامی مجوز ها را می توانید از نهاد های مرتبط پیگیری و مطالبه کنید.

به گزارش همدان آنلاین این در حالیست که ستاد استانی کرونا صدور مجوز از سوی این نهاد را تکذیب کرد و متولی برگزاری این همایش و تجمعات را فرمانداری و ستاد تبلیغات اسلامی دانست!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن