اقتصادی

کشف 1540 قطعه مرغ فاقد مجوز در ملایر

فرمانده انتظامي شهرستان ملایر گفت: خودروي حامل 1540 قطعه مرغ غير مجاز و فاقد مجوز بهداشتي و دامپزشکي در اين شهرستان توقيف شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگی،افزود: مأموران پاسگاه انتظامی آورزمان هنگام گشت زني و کنترل محور به يک دستگاه “کاميونت ” مشکوک شدند و طی هماهنگی با دستگاه قضائی این خودرو را جهت بررسی دقیق تر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه مأموران در بازرسي از خودرو تعداد 1540 قطعه مرغ غيرمجاز و بدون مجوز بهداشتي را کشف کردند،اظهار کرد: کارشناسان ارزش ريالي اين محموله را حدود یک میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سلگی با اشاره به اینکه در اين راستا خودرو توقيف و متهم با تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفی شد،تصریح کرد: نيروي انتظامي آمادگي کامل دارد تا دست افراد واسطه گرد و سودجو را که باعث ايجاد اختلال در زنجيره توزيع اقلام اساسي مردم مي شود را قطع کند،در این زمینه از شهروندان درخواست داريم تا در صورت اطلاع از اخباري اين چنين، موضوع را از طريق شماره تلفن 110 به پايس اعلام کنند.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه با بیان اینکه یک خودروی کاملاً سوخته در ملایر، مسروقه از آب درآمد، گفت: مامورین پاسگاه انتظامی شهر سامن، حین گشت زنی در یکی از محورهای فرعی شهرستان به یک دستگاه خودروی کاملاً سوخته و فاقد پلاک برخورد کردند.

سلگی با بیان اینکه مامورین بلافاصله با هماهنگی های قانونی اقدام به بررسی دقیق تر اصالت این خودرو کردند، افزود: سرانجام با دقت فنی و بی وقفه مامورین این پاسگاه، مشخص شد که این خودرو از شهرستان بروجرد سابقه سرقت داشته است که بلا درنگ پیگیری های قانونی به منظور شناسائی فرد مال باخته و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مامورین این یگان قرار گرفت.

وی یادآورشد: حضور میدانی و هوشمندانه پلیس ملایر در محورهای اصلی و فرعی شهرستان برای افزایش ضریب امنیت کاملاً بارز و مشهود است و شهروندان نیز در صورت مواجهه با هر نوع رفتار مشکوک می توانند مراتب را بلافاصله با مرکز فوریت های 110 مطرح کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن