اجتماعی

واکسیناسیون معلمان در ملایر آغاز شد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور از پنجشنبه هفته گذشته به صورت نمادین واکسیناسیون معلمان آغاز شده است، اظهار کرد: واکسیناسیون معلمان در ملایر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی در جلسه هماهنگی اجرای طرح واکسیناسیون معلمان شهرستان ملایر،افزود: واکسیناسیون معلمان سه منطقه آموزشی ملایر، جوکار و سامن طبق لیستی که از سوی سه ناحیه آموزشی به مرکز بهداشت ارائه می‌شود، به صورت رسمی از شنبه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه دو مدرسه شهید مدنی برای معلمان مرد و مدرسه عشقی فرد برای معلمان زن در نظر گرفته شده است،ادامه داد: در هر مرکز سه تیم روزانه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۳ ظهر کار واکسیناسیون را انجام می‌دهند.

فارسی با اشاره به اینکه اولویت واکسیناسیون با نیروهای رسمی و بر اساس سن، نوع خدمت و سابقه است و بلافاصله واکسیناسیون نیروهای غیرسمی نیز انجام خواهد شد،گفت:ضدعفونی مراکز واکسیناسیون معلمان به صورت روزانه انجام شود.

معاون فرماندار ملایر افزود: نباید هیچگونه نارضایتی در مراکز واکسیناسیون معلمان ایجاد شود و تمامی تجهیزات مورد نیاز در این مراکز پیش‌بینی و از نیروهای خدماتی مدارس برای انجام کارهای خدماتی و ایجاد نظم و امنیت استفاده شود.

وی با بیان اینکه باید اطلاع‌رسانی واکسیناسیون معلمان توسط سه منطقه آموزش و پرورش شهرستان به خوبی انجام شود، اظهار کرد:حضور معلمان در کلاس‌های درس منوط به زدن واکسن است.

فارسی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون معلمان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از هرگونه تجمع انجام شود.

وی با اشاره به اینکه دو هفته قبل از شروع سالتحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، واکسیناسیون مرحله دوم معلمان به اتمام می‌رسد،گفت:مردم باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی حساسیت بیشتری داشته باشند، چراکه پیک پنجم با قدرت سرایت بالاتری، خطرناک‌تر از پیک‌های قبلی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن