اجتماعی

اعضای شورا، شناخت و رعایت قانون را مد نظر قرار بدهند

رئیس دادگستری ملایر با بیان اینکه از اعضای شورا انتظار داریم شناخت قانون و رعایت قانون را مد نظر قرار بدهند، گفت: تکالیفی برای اعضای شورا مشخص شده است که باید در همان راستا فعالیت داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سعید احمدی فر ظهر پنجشنبه ۱۴ مردادماه، در مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی ملایر،افزود: ما در کنار افراد منتخب برای اجرای قانون هستیم و باید بدانند که مردم تشنه آبادانی، عمران و پیشرفت شهر هستند.

وی با اشاره به اینکه حرکت بر مدار قانون انتظار اصلی ماست،ادامه داد:شهرداری و شوراها باید آنچه را که نیاز مردم است به دنبال آن باشند.

وی با بیان اینکه سوراها و شهرداری بر مجموعه و عوامل خودشان نظارت داشته باشند، اظهار کرد:ارایه طرح ها و پیشنهادات می تواند راه گشا باشد.

احمدی فر با اشاره به اینکه عدم نظارت یا نظارت ضعیف شوراها باعث ورود دستگاه قضا در برخی امور شهرداری‌ها می‌شود،افزود: باید افرادی انتخاب شوند که فقط قصد خدمتگزاری دارند.

رئیس دادگستری ملایر خطالب به شورتی جدید تأکید کرد:آنچه که قانونی است در روند کار پیگیری شود و دوره خدمت خود را دوره آبادانی، تلاش و ایجاد نشاط برای مردم قرار دهید.

گفتنی است؛ ادای سوگند اعضای شوراهای اسلامی شهر های شهرستان ملایر همزمان با آغاز رسمی ششمین دوره انجام شد.

همزمان با برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای شهر و در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای دوره ششم شهر ملایر ، “حجت الاسلام والمسلمین علی سبزینی” به عنوان رئیس و “مظاهر روزبهانی” به عنوان نایب‌رئیس شورا برای مدت یک سال انتخاب شدند.

همچنین در مراسم تحلیف و پس از برگزاری انتخابات نخستین مصوبه شورای های اسلامی شهر با انتخاب اعضای هیئت رئیسه انجام گرفت.

بر همین اساس ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر ملایر بدین شرح است؛رئیس شورا حجت‌الاسلام علی سبزینی،نائب‌رئیس مظاهر روزبهانی،منشی عباس جوکار،سخنگو حجت‌الاسلام احمد چهاردولی،خزانه‌دار حامد چهاردولی و سید اسماعیل صفوی زاده و فرزاد زهره وندی به عنوان اعضای شورا انتخاب شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن