اجتماعی

تجدید بیعت خبرنگاران ملایر با شهدای دفاع مقدس

ظهر  امروز خبرنگاران شهرستان ملایر در کنار مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر در گلزار شهدای عاشورا حضور پیدا کردند و با تقدیم شاخه گل و قرائت فاتحه با شهدای بزرگوار دفاع مقدس تجدید بیعت داشتند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، شهید احمد رضا احدی، شهید نخبه شهرستان و نگارنده کتاب معروف ” حرمان هور” یکی از این شهدای بزرگوار بود که نامش تا همیشه در تاریخ این مرزوبوم می درخشد.

خبرنگاران در کنار مدافعان میهن عهد و پیمان بستند که در  سایه الطاف الهی و در مسیر گرانبهای اهداف والای شهدا ،برای دفاع از این مرز و بوم قلم بزنند.

 گفتنی است در ادامه خبرنگاران در منزل شهید حامد اصفهانی،حاضر شدند و با خانواده معظم این شهید دیدار داشتند. شهید اصفهانی فرزند محسن در سال 1348 متولد شد و در 1365 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، برنامه‌های هفته خبرنگار در شهرستان ملایر محدود شده و در چند قالب با حضور فعالان این عرصه برگزار می‌شود.

غبارروبی گلزار شهدای عاشورا، دیدار با خانواده معزز” شهید اصفهانی”، شهید شاخص شهرستان ملایر، دیدار با امام جمعه ملایر، پیاده‌روی در مجموعه بام ملایر، برگزاری مسابقه تیراندازی و اردوی جهادی یک روزه در داخل شهرستان به همت مسئول بسیج رسانه ملایر، اهم این برنامه‌ها به شمار می‌روند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن