اجتماعیسلامت و پزشکی

ادامه روند بحرانی کنونی، کنترل شرایط را سخت‌تر می‌کند

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه چنانچه روند بحرانی کنونی ادامه یابد، مدیریت و کنترل شرایط سخت‌تر از گذشته میشود، گفت:محدودیت‌های جدید کرونایی با جدیت اعمال و با متخلفان برابر قانون و ضوابط برخورد میشود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین قدرت الله ولدی یکشنبه ۲۴ مرداد ماده، در جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت کرونا که به ریاست مصطفی آزادبخت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با فرمانداران سراسر استان و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد:دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا و محدودیت‌های جدید کرونا با جدیت تمام اعمال می‌شود.

وی افزود: تمام تلاش و هدف ما در اعمال محدودیت‌های جدید کرونا، کاهش ورودی‌های بیمارستان‌ها و حمایت از کادر درمان است.

ولدی با اشاره به اینکه مردم و اصناف طبق روال گذشته باید همراهی و همکاری لازم را با ستاد مقابله با کرونا در شهرستان داشته باشند،گفت:بر اساس دستورالعمل‌ جدید ستاد ملی کرونا از فردا ۲۵ مرداد تا ۳۰ مرداد مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ تعطیل است و فقط مشاعل گروه یک و ضروری مجاز به فعالیت هستند.

وی تأکید کرد: بازرسی‌های روزانه همچنان در دستور کار است و تیم‌های بازرسی باید در راستای اقناع‌سازی و آگاه‌سازی مردم نیز اقدام کنند.

فرماندار ملایر با بیان اینکه با متخلفان و کسانی‌که محدودیت‌های کرونا و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، برابر قانون و ضوابط برخورد میشود،خاطرنشان کرد:شبکه بهداشت و درمان نسبت به بستری بیماران و افراد غیربومی که از حوزه پزشکی این شهرستان خدمات می‌گیرند، مدیریت لازم را همچون گذشته به عمل آورند.

وی ادامه داد: نیروهای انتظامی و پلیس در خط مقدم اجرای محدودیت‌های تردد هستند و نسبت به خودروهای غیربومی و متخلف اعمال قانون می‌شود.

ولدی افزود: طبق بازدیدهای انجام شده از هیات‌های مذهبی، روند اجرای پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در مراسم‌ عزاداری این شهر و همراهی هیات‌ها مطلوب است و نظارت‌ها همچنان از هیات‌ها تداوم دارد.

وی با بیان اینکه تعطیلی ادارات و ارگان‌ها بدین معنی است که کارمندان در منزل بمانند،گفت:چنانچه روند بحرانی کنونی ادامه یابد، مدیریت و کنترل شرایط سخت‌تر از گذشته می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن