اجتماعی

صحنه های دلخراش وقوع دو تصادف و فوت راننده در ملایر

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر از واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ در محور ملایر – همدان حوالی روستای الفاوت، خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ یار آتش نشانی ملایر، رویت یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ در محور ذکر شده و واژگونی آن اطلاع داده شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، محمود رضا ملکی افزود: بدون فوت وقت از ایستگاه مرکزی یک دستگاه خودروی امداد و نجات همراه آتش نشانان به محل اعزام شدند و به محض رسیدن مشاهده کردند یک دستگاه خودروی پژو به دلیل انحراف به حاشیه جاده و برخورد آن به بلوک واژگون شده است.

وی ادامه داد: امدادگران به منظور عدم بوجود آمدن جرقه و جلوگیری از ایجاد آتش، ابتدا سر باطری های خودرو را قطع و ایجاد امنیت را برقرار کردند، همچنین نیروهای ۱۱۵ مصدومین حادثه را به یکی از بیمارستان های شهر ملایر انتقال دادند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه فوت راننده سواری پراید سایپا ۱۴۱ ، اشاره و اظهارکرد: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان، تصادف بین خودروی سواری پراید سایپا ۱۴۱ با وانت مزدا دو کابین اطلاع داده شد.

ملکی افزود: به محض اطلاع، سریعا یک دستگاه خودروی امداد و نجات به محل وقوع حادثه اعزام و مشاهده شد دو خودروی مذکور با هم برخورد کرده اند که به دلیل شدت جراحات وارده، راننده پراید در ابتدای وقوع حادثه فوت کرد.

وی بیان کرد: امدادگران به دلیل گیرکردن راننده در درون خودرو، اقدام به خارج کردن راننده نمودند و با هماهنگی لازم با عوامل ۱۱۵ حاضر در محل پس از معاینه و تشریفات قانونی، جسد به یکی از سردخانه های شهر حمل شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن