اجتماعی

زباله گردی اولویت ما نیست

نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان از الزام برگزاری جلسات و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت کاهش و به دنبال آن حذف زباله گردی در شهر خبرداد.

سعید نظری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با بیان اینکه رسیدگی به بحث زباله گردی در شورای شهر همواره ویژه کمیسیون خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی است، عنوان کرد: درحال حاضر اولویت شورا انتخاب شهردار بوده و تمام توجه اعضا تحت عنوان این موضوع متمرکز است؛ از این رو پس از انتخاب شهردار موضوع زباله گردی در برنامه‌های شورا جای خواهد گرفت.

وی با تاکید براینکه زباله و بازیافت منبع درآمد شهرداری بوده و این سازمان متولی اصلی رسیدگی به زباله گردها است، مطرح کرد: متاسفانه پس از جمع‌آوری زباله و فروش آن به افراد مشخص، سود خوبی نصیب زباله گردها می‌شود از این رو باید با برگزاری جلسات ویژه، زیر ساخت‌های لازم برای کاهش و یا نابودی این پدیده در سطح شهر مشخص و اجرایی شود.

نظری با اشاره به اینکه شهرداری در برابر زباله گردها قوه قهریه ندارد، اظهار کرد: به‌دلیل سود قابل توجهی که نصیب زباله گردها می‌شود باید برای رفع آن با کمک از نخبگان و کارشناسان زیرساختی مناسب در راستای حذف این پدیده درنظر گرفته شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن