اجتماعی

انهدام 2 باند توزيع مواد مخدر و دستگيري سوداگران مرگ

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از شناسایی 2 باند تهيه و توزيع انواع مواد مخدر و دستگيري 6 نفر از اعضای باند در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستاي مبارزه با باند هاي تهيه و توزيع مواد مخدر، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملایر، با انجام کار اطلاعاتي دقيق از فعاليت يک باند تهيه و توزيع مواد مخدر مطلع شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگي در تشریح این خبر افزود: پس از هماهنگي قضائي، 3 نفر در این خصوص در مخفيگاهشان در يک عمليات ضربتي دستگير و در بازرسي صورت گرفته از اين مخفيگاه، مقدار 30گرم مواد مخدر هروئين و 48 گرم ترياک کشف شد.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتري 11 شهرستان با انجام 3 ماموريت غافلگيرانه از مخفيگاه 3 سوداگر مرگ، مقدار يک گرم و 35 سانت هروئين، يک عدد پايپ استعمال، 2 دستگاه ترازوي توزين مواد مخدر و 100 گرم ماده مخدر ترياک را کشف کردند و هر 6 توزيع کننده مواد مخدر به مرجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه به از دستگيري سارق اماکن خصوصي و کشف 5 فقره سرقت در این شهرستان اشاره کرد و افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصي و محصولات کشاورزي در شهرستان ملایر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتري 11 این شهرستان قرار گرفت.

سلگی بیان داشت: با کار اطلاعاتي شبانه روزي و استفاده از شگردهاي پليسي، مخفيگاه یک متهم در این خصوص شناسایي و نامبرده در يک عمليات ضربتي دستگير و در تحقيقات فني و تخصصي، به 5 فقره سرقت از اماکن خصوصي و محصولات بلاغي اعتراف کرد و با تشکيل پرونده متهم به مرجع قضائي معرفی شد.

وی همچنین از دستگيري سارق ساختمان هاي نيمه کاره خبرداد و اظهارکرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت از ساختمان هاي نيمه کاره در شهرستان ملایر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتري 11 این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامي ملاير گفت: با انجام کار اطلاعاتي شبانه روزي و بررسي هاي تخصصي، محل اختفای سارق شناسایي و نامبرده در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و با تشکيل پرونده به مرجع قضائي تحويل شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن