اجتماعی

ایجاد فضای آموزشی برای زندانیان ملایر پیگیری می‌شود

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در بین مسئولین زندان ملایر نگاه ویژه، مثبت و دلسوزانه ای نسبت به زندانیان وجود دارد که جای تقدیر دارد که امیدوار کننده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، به نقل از دفتر ارتباط مردمی آزادی‌خواه در ملایر، حجت‌الاسلام احد آزادی خواه، در دیدار با رضا ذوالفعلی نژاد، مدیر کل زندان های استان همدان و در حاشیه بازدید از زندان ملایر افزود: در بازدیدی که از زندان انجام شد و صحبت هایی که زندانیان داشتند نشان از روابط خوب، صمیمانه و اثربخش بین مسئولین و زندانیان بود که جای تقدیر دارد و در این بازدید هیچکدام از زندانیان گلایه‌ای نسبت به نحوه برخورد مسئولین زندان با آنها نداشت.

وی ادامه داد: مدیران استانی و شهرستانی به دنبال ایجاد فضای بیشتر برای اشتغال، هنر آموزی، کتابخانه، نمازخانه و … برای زندانیان هستند و تلاش دارند تا ظرفیت های موجود در زندان به این سمت هدایت شود و این نگاه باعث می شود تا امید در بین زندانیان وجود داشته باشد.

آزادی‌خواه تاکید کرد: مجمع نمایندگان استان ظرفیت خوبی است و این توانایی وجود دارد تا بسیاری از نقاط ضعف و نواقصی که در سطح استان به ویژه در حوزه قانونگذاری و نظارت وجود دارد را برطرف کنند.

وی ادامه داد: کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی نیز ظرفیت بالایی است و این تمایل و توانایی وجود دارد تا قوانینی که نیاز به اصلاح دارند را مورد بررسی دقیق تر قرار دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن