اجتماعی

تعطیلی عجیب اصلاح پل سردار همدانی در پیک کاری

مدیرکل دفترفنی، حمل و نقل و ترافیک استانداری همدان، از تعطیلی نابهنگام و عجیب  پروژه اصلاح نواقص پل سردار همدانی در فصل کاری خبرداد.

عزیزاله یوسفی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به حواشی و مشکلات ایجاد شده برای فاز نخست پل غیر هم سطح شهید سردار همدانی از 2 ماه گذشته، مطرح کرد: باتوجه به بازدیدهای انجام شده با حضور پیمانکار، مشاور و سایر افراد مربوط به پروژه، مقرر گردید تا سطح ارتفاع پل براساس طرحی که ارائه شده افزایش پیدا کرده و اصلاح هندسی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه به دلایل نامعلومی در فصل کاری پروژه تعطیل شده و اصلاح هندسی مقرر شده صورت نگرفته است، اظهار کرد: درحال حاضر ارتفاع پل از 2/20 به 3/5 متر اصلاح شده اما با گذشت زمان همچنان اصلاح هندسی صورت نگرفته است؛ این درحالیست که غلی‌رغم فصل کاری این پروژه به دلایل نامعلومی تعطیل شده است.

یوسفی در رابطه با شناسایی و برخورد با خاطیان و مقصران این رویداد نیز عنوان کرد: با هرگز به دنبال مقصر و خاطی نبوده و نیستیم و تنها هدفمان اصلاح مشکلات ایجاد شده است.

لازم به ذکر است قریب به 2 ماه گذشته نخستین فاز پل سردار همدانی پس از چندین سال تعلل در ساخت، با وجود اشتباه و بی تفاوتی به آیین نامه‌های مربوطه در رابطه با ارتفاع دهانه خروجی پل، افتتاح شد، به‌دنبال انتشار اخبار مربوطه و با ورود دادستان به مسئله مذکور، وعده پیگیری، شناسایی خاطیان و اصلاح مشکل ایجاد شده از سوی متولیان امر به رسانه‌ها داده شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن