اجتماعی

اوباش ملایر در کمند هوشیاری پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری دو اوباش و سوداگر مرگ توسط مامورین کلانتری 12 پاسداران خبر داد و گفت: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر فعالیت مجرمانه دو اوباش مزاحم و توزیع کننده مواد مخدر در تفرجگاه های شهر ملایر این موضوع در دستور کار مامورین این یگان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگی در این رابطه افزود: طی هماهنگی های قضائی و با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه آنها شناسائی شد و با اجرای دو طرح ضربتی و دقیق هر دو متهم تحت تعقیب در این مکان ها توسط مامورین این یگان شناسائی و دستگیر شدند.

این مقام مسئول اظهارکرد: در بازرسی از این مخفیگاه اوباش اول مقدار 30 سانت هروئین و یک جام پایپ کشف و در بازرسی از مخفیگاه متهم دوم هم مقادیر 80 گرم شيره ترياک، 80 گرم ترياک و 34 گرم سوخته ترياک به همراه يک دستگاه ترازوي توزين کشف و با تشکیل پرونده هر دو فرد دستگیر شده به مراجع قضائی تحویل شدند.

سلگی با بیان اینکه با بررسی مامورین مشخص شد که متهمان دستگیر شده به ترتیب دارای 6 و 7 فقره سوابق قبلی در مواد مخدر، درگيري، سرقت و شرارت نیز بوده اند، تصریح کرد: توجه به مطالبات و دغدغه های مردم فرهیخته این شهرستان در حوزه برقراری نظم و امنیت از اولویت های دستگاه قضائی و پلیس محسوب می شود.

وی در ادامه از دستگیری 12 سارق، 8 توزیع کننده مواد در طرح ارتقای امنیت اجتماعی ملایر با محوریت مامورین کلانتری 11 شهدا خبر داد و گفت: در راستای برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر، معتادان متجاهر، سارقان و پاکسازی نقاط آلوده به ناهنجاری های اجتماعی که از مطالبات شهروندان بوده است، این طرح با هماهنگی دستگاه قضائی و با حضور جانشین، پلیس های تخصصی و یگان امداد در نقاط از پیش تعیین شده در سطح شهر ملایر به مرحله اجرا درآمد.
وی گفت: در این طرح با پاکسازی نقاط آلوده به حضور معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر، 10 مورد مخفیگاه متهمان تحت تعقیب و شناسائی شده توسط مامورین شرکت کننده در طرح، بازرسی شد.

سلگی افزود: این اقدام ضربتی منجر به دستگیری 12 نفر سارق داخل خودرو موتورسیکلت کارگاه مزارع و خانه باغی، 8 نفر مواد فروش و 15 نفر معتاد متجاهر و کشف تعدادي زيادي اقلام مسروقه شامل موتور جوش، موتور برق، فرز، آچار آلات، وسايل داخل خودرو شد.

فرمانده انتظامی ملایر اظهارکرد: همچنین در بازرسی های صورت گرفته از توزیع کنندگان مواد مخدر مقادیر 60.13 گرم مواد مخدر از نوع هروئين، 3 گرم ترياک، 500 عدد انواع قرص متادون و 10 عدد پايپ شيشه اي کشف و تعداد 12 دستگاه موتورسيکلت مزاحم و فاقد مدارک و 2 دستگاه خودرو توقيف شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن