اجتماعی

ماکت هواپیما و المان ۹ شهید خلبان در ملایر افتتاح می شود

‍معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر گفت: ماکت هواپیما و المان ۹ شهید خلبان شهرستان ملایر به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط شهرداری آماده نصب و افتتاح است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،حسین فارسی ظهر دوشنبه ۱۵ شهریور ماه،در نشست هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به لزوم همکاری همه ادارات و نهادها در گرامیداشت هرچه بهتر هفته دفاع مقدس،افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک اصل مهم در تمامی برنامه‌های است.همه ما وامدار شهدا، امام شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم و باید از همه توان و ظرفیت‌‌مان برای تبیین دفاع مقدس و ارزش‌های آن بهره بگیریم.

فارسی ادامه داد: تمامی ادارات، نهادها، اصناف، بازار، کارخانجات تولیدی و صنعتی و بخش خصوصی باید در فضاسازی، نصب بنر و گرامیداشت هر چه بهتر هفته دفاع مقدس پای کار باشند.

معاون فرماندار ملایر گفت: تمام برنامه‌های هفته دفاع مقدس با قوت اجرا می‌شود و رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی یک اصل مهم در برگزاری تمامی این برنامه‌ها است.

فارسی از نصب و افتتاح ماکت هواپیما و المان ۹ شهید خلبان شهرستان ملایر به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط شهرداری خبر داد و افزود: در راستای برگزاری برنامه کشوری همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در ۳۱ شهریور، ادارات و ارگان‌های شهرستان موظف هستند برای اجرای این دستورالعمل برنامه‌ریزی لازم را به عمل آورند.

وی اظهار کرد: سرکشی و دیدار با خانواده معظم شهدا همزمان با هفته دفاع مقدس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار ادارات قرار گیرد.

معاون فرماندار ملایر با بیان اینکه جلسات کمیته‌های مربوطه در زمان مقرر تشکیل و بخشداران نیز موظف به اجرای همین اقدامات در سطح بخش‌ها هستند، گفت:برای ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت از هیچ تلاشی نباید دریغ کنیم، چراکه ما برای به دست آوردن استقلال، آزادی، خودباوری، عزت و اقتدارمان هزینه‌های زیادی دادیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن