ورزشی

قهرمان جهانی ملایر، عضو تیم ملی ورزش‌های پهلوانی و زورخانه ای کشور

‍ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: «سید سجاد موسوی» قهرمان جهانی و خوش نام ملایری طی حکمی از سوی فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه ای به عضویت تیم ملی بزرگسالان زورخانه ای کشور انتخاب و معرفی شد.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: طی حکمی از سوی فدراسیون ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران سید سجاد موسوی قهرمان جهانی و خوش نام ملایری در رشته میل بازی با توجه به درخشش و توانایی خاص خود در رقابت های انتخابی تیم ملی ورزش های زورخانه ای بزرگسالان کشور عضو تیم ملی بزرگسالان زورخانه ای کشور شد.

وی ادامه داد: رقابت های انتخابی تیم ملی ورزش های زورخانه ای بزرگسالان کشور به میزبانی تهران با عنوان بزرگداشت هفته دولت و جام شهیدان والامقام رجایی و باهنر، با حضور مدعیان کسب عنوان برتری و تصاحب پیراهن تیم ملی از 20 استان کشور اعم از آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، قزوین، کرمان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، مرکزی و یزد در مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر تهران (دانشگاه علوم انتظامی امین) برگزار شد.

سپهری نیا،«سید سجادموسوی » را از جوانان و قهرمانان با ایمان،متعهد و پرتلاش دانست و از آن به عنوان سرمایه ها ی ماندگار ورزش شهرستان و استان نام برد.

این مقام مسئول گفت: با توجه به شیوع و گسترش بیماری کرونا و بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده، اردوهای تیم ملی با حضور ۳۰ بازیکن، پس از پایان رقابت های انتخابی تیم ملی در دو مرحله به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود که سید سجاد موسوی قهرمان جهانی و خوش نام ملایر ی در مرحله دوم این اردو از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه سال جاری در استان میزبان حضور پیدا می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن