ورزشی

پهلوانی که سر قولش نماند

قریب به 3 ماه گذشته ضربه‌ای سهمگین و ناباورانه‌ای، جامعه ورزشی استان و به ویژه تیم بسکتبال را به شوک عظیمی فروبرد.

بستن درب‌ خانه دوم بسکتبالیست‌های همدانی و اختصاص آن به رشته تعلیق شده جودو دقیقا در روزهایی صورت گرفت که این تیم با همت فراوان و تحمل تمامی بی‌مهری مدیران توانست مقام اول گروه خود را به دست آورده و به مرحله حذفی راه پیدا کند؛ باور این اتفاق غیرحرفه‌ای که نشان از ناکارآمدی مدیران ارشد ورزش و جوانان استان داشت به گونه‌ای سخت و غیرممکن بود که علاوه بر بازیکنان و جامعه ورزشی، اصحاب رسانه را نیز متعجب کرد.

واکنش رسانه‌ای این اتفاق عجیب به شکلی گسترده بود که مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان همدان در آن بازه زمانی و همزمان با پیگیری جدی نمایندگان مجلس، وعده بازگرداندن بدیهی ترین حقوق بسکتبالیست‌های همدانی را در رسانه‌ ملی دادند.

این درحالیست که با گذشت تقریبا 3 ماه از این رویداد، تیم خانه بسکتبال همدان که فصل گذشته به مقام چهارم لیگ دسته دو کشور رسیده بود و قصد دارد در فصل آتی در لیگ دسته یک کشور حضور پیدا کند همچنان مهمترین و بزرگترین مشکل این تیم، نبود سالن تمرینی است که مدیر به اصطلاح شایسته سال 99 به انتخاب استاندار آن‌ را از این تیم دریغ کرده است.

درحال حاضر اعضای این تیم در هیاهوی وعده‌های دروغین و خالی از عمل، در یک قدمی مسابقات مهمی قراردارند که هرلحظه امکان ناکامی در آن به دلیل بی‌تفاوتی مدیران و مسئولان مربوطه به این مسئله شدت می‌گیرد.

به راستی اکنون، با گذشت مدت زمانی قابل توجه از این جریان و نمایان شدن چهره اصلی مدیران ارشد ورزش و جوانان استان، شاهد آشکار شدن تصویری دیگر از آنان هستیم؛ تصویری که جز وعده های پوچ و تو خالی و خارج از مرام پهلوانی چیز دیگری دیده نمی شود.

یادداشت: حمید رضایی/ خبرنگار پایگاه خبری همدان‌آنلاین

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن