اجتماعی

واکسیناسیون دانش‌آموزان مطابق برنامه وزارت بهداشت انجام خواهد شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: زمینه سازی های لازم برای سال تحصیلی جدید با هماهنگی و تشریک مساعی بخش های مختلف در استان به خوبی انجام شده است. 

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در نشست  شورای معاونین استان و روسای شهرستان‌ها، نواحی و مناطق که با حضور رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت متبوع برگزار شد، اظهار کرد: پروژه مهر به عنوان  یک فرایند معطوف به عمل با سعی بلیغ و جهد جهید همکاران ما در کارگروه های هفتگانه در استان به خوبی دنبال شده است. 

  پورداود افزود: ستاد پروژه مهر استان در اقدامی خلاقانه کارگروه ارتقای توانمندی های نظام آموزشی و تربیتی را در راستای عمق بخشیدن به تعلیم و تربیت دانش آموزان در زیست بوم جدید فعال نمود تا برای اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی براساس اطلس مدارس به خوبی زمینه‌سازی شود.

وی تصریح کرد: با تشریک مساعی و هماهنگی بخش های مختلف زمینه سازی های لازم برای آغاز سال تحصیلی صورت گرفته و برنامه های پروژه مهر استان از جمله ثبت نام دانش آموزان، سنجش جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان، ساماندهی نیروی انسانی، آماده سازی فضا و تجهیزات، واکسیناسیون فرهنگیان و ارتقای بهداشت مدارس به شکل مطلوب اجرا شده است.  

پورداود خاطرنشان کرد: براساس راهبرد وزارت متبوع، اطلس آموزشی در مدارس به خوبی تدارک دیده شده و برنامه های سال تحصیلی جدید متناسب با گام های تعریف شده در شیوه نامه بازگشایی مدارس دنبال خواهد شد. 

  مدیرکل آموزش و پرورش استان  با بیان این که واکسیناسیون فرهنگیان در استان به خوبی انجام شده است، خاطرنشان کرد: واکسیناسیون دانش آموزان استان نیز براساس برنامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن