اجتماعی

شهردار جدید ملایر معارفه شد

ظهر امروز آئین آئین تکریم و معارفه شهردار ملایر با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان، اعضای شورای تامین و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سالن شهید حیدری فرمانداری ملایر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر از زحمات و تلاش‌های مهندس”حسین بابایی” طی مدت چهار سال در سمت شهردار ملایر تقدیر و تشکر کرد.قدرت الله ولدی افزود: اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچگاه از یاد نخواهد رفت و بدون تردید فرصت خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فرصتی ارزشمند و پرافتخار است که به مصداق آیه شریف “من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق”، موجب خشنودی مردم و رضایت و خرسندی حضرت دوست خواهد بود.

وی با اشاره به پیشرفت های حاصله در بحث مدیریت شهری طی سالهای اخیر، از تلاش‌های صادقانه بابائی در سمت شهرداری ملایر که توانست با علاقه و پشتکار در راستای خدمت‌رسانی به مردم ، منشأ اثر باشد، تقدیر کرد.

گفتنی است؛ در این آئین مهندس مجید فرجی که در جلسه شورای اسلامی شهر با رای مثبت ۶ نفر از اعضا به عنوان شهردار ملایر انتخاب شده بود، با صدور حکمی رسماً به عنوان شهردار جدید ملایر معرفی شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن