اقتصادی

سهم ۲۵۰ میلیارد تومانی اعتبارات ملایر در حوزه آب و فاضلاب

ظهر امروز آخرین وضعیت اعتبارات و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های آب و فاضلاب در سطح شهرستان ملایر با حضور دکتر هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان و فرماندار ملایر بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین معاون استاندار و فرماندار ملایر پنجشنبه،۸ مهرماه با بیان اینکه امسال ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه آب و فاضلاب سهم شهرستان ملایر است، بر لزوم جذب اعتبارات به منظور سرعت بخشیدن به پروژه‌های آبرسانی روستایی، فاضلاب، مجتمع‌های آبرسانی روستایی و تک روستایی تاکید کرد.

قدرت الله ولدی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب در اسرع وقت نسبت به بررسی مشکل مجتمع آبرسانی علی‌آباد دمق و ارائه طرح عملیاتی برای رفع مشکل و برآورد نیازها ظرف یک هفته آینده اقدام کند.

وی ضمن بررسی وضعیت اعتبارات و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های آب و فاضلاب شهرستان ملایر، پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و مسایل و مشکلات حوزه آبرسانی و اجرای فاضلاب شهری در سطح شهرستان و آخرین وضعیت مجتمع‌های آبرسانی روستاهای ملایر را تشریح کرد.

ولدی با تاکید بر ضرورت سرعت بخشیدن در تکمیل پروژه فاضلاب شهری ملایر، تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان همدان برنامه‌ریزی لازم برای اتمام پروژه فاضلاب شهری ملایر به عمل آورد و ظرف مدت یک هفته لیست کامل پروژه‌های سال‌جاری و اعتبارات این حوزه را ارائه دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن