اجتماعی

هشدار شورای شهر به مالکین ساختمان‌های ناایمن

رییس کمیسیون فنی عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان بهره‌برداری برج زاگرس بدون اخذ پایان کار را فاقد وجاهت قانونی دانست.

مهدی حیدری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با تاکید براینکه شورای ششم به هیچ عنوان اجازه فعالیت و یا تداوم فعالیت ساختمان‌های بی توجه به رعایت الزامات آتش‌نشانی و نکات ایمنی را نخواهد داد، مطرح کرد: براساس گزارشات واصله و تحقیقات انجام شده از ساختمان‌های ناایمن همدان، شورای شهر هشدار و دستورات لازم مبنی بر اصلاح نواقص ایمنی را به این دسته از مالکان ارسال کرده است.

وی با تاکید براینکه فعالیت برخی از ساختمان‌ها همانند برج زاگرس به دلیل عدم دریافت پایان کار و بی توجهی نسبت به اصلاح مشکلات و نواقص ایمنی، وجاهت قانونی ندارد، اظهار کرد: درصورت تداوم بی توجهی مالکین ساختمان به اخطارهای شهرداری و شورای شهر و عدم انجام تعمیرات، اقدامات لازم جهت پلمب مراکز اقدام خواهد شد.

حیدری خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است درحال حاضر ساختمان‌های بلند مرتبه همانند برج زاگرس به علت عدم رعایت الزامات آتش‌نشانی و بی توجهی به نکات ایمنی، شورای شهر مانع اخذ پایان‌کار شده و بهره‌برداری از آن به دلیل عدم دریافت پایان کار فاقد وجاهت قانونی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن