سیاسی

اجازه کم ‌کاری به هیچ مدیری را نمی‌دهیم


معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر با تأکید بر اینکه به بهانه جابجایی دولت و دیگر عزل و نصب‌ها، اجازه کم ‌کاری به هیچ مدیری را نمی‌دهیم، گفت: نباید حتی یک لحظه از وقت ‌مان را در راستای خدمت‌رسانی به مردم هدر دهیم.


به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی یکشنبه 11 مهر ماه، در نشست شورای معاونان که با حضور معاونان فرمانداری ملایر و بخشداران تابعه برگزار شد، نقشه راه مجموعه معاونان و مدیران این شهرستان برای نیمه دوم سال را در راستای خدمتگزاری صادقانه به مردم، رسیدگی و رفع مسائل و مشکلات شهرستان و رشد شتابان توسعه و پیشرفت ملایر ارائه کرد.


وی با بیان اینکه تمامی اقدامات ما در راستای امید آفرینی، حرکت در جهت سیاست‌گذاری‌های دولت سیزدهم و حضور در بین مردم و حل مشکلات است، گفت: علاوه بر تحقق سند سه ساله توسعه راهبردی شهرستان که در سال آخر آن قرار داریم، مردم باید با اجرای نقشه راه در نیمه دوم سال، تغییر را احساس کنند.
ولدی با بیان اینکه بازدید و سرکشی از روستاها و بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات روستاها به جد در دستور کار است، افزود: از هم اکنون معاونان فرمانداری با همکاری بخشداران برنامه‌های هفتگی خود را تنظیم و گزارش عملکرد هفتگی خود را ارائه کنند.


فرماندار ملایر با اشاره به اینکه در راستای ترسیم نقشه راه تا پایان سال، معاونان فرماندار باید هر هفته به صورت میدانی مسائل و مشکلات حوزه‌های تخصصی و زیرمجموعه خود را بررسی کنند، اظهارکرد: معاونان فرماندار یک روز کامل را به حوزه تخصصی خود در شهر ملایر و رشد مشکلات اختصاص دهند و تمامی مدیران مرتبط موظف به همراهی هستند.


این مقام مسئول با بیان اینکه باید مشابه همین برنامه باید با همراهی بخشداران به صورت یک صبح و عصر کامل در سطح بخش‌ها، روستاها و شهرهای تابعه اجرا شود، گفت: در بیشتر این برنامه‌ها همراه معاونان خواهم بود، ضمن اینکه هر هفته با حضور شهردار و اعضای شورای شهر یک منطقه حاشیه ‌نشین شهر را بازدید خواهیم کرد.
ولدی با تأکید یر اینکه با کسی تعارف نداریم، به دنبال تحقق مطالبات مردم و شهرستان هستیم، یادآورشد: از سال ۹۸ تاکنون به همان عهد و پیمانی که با مجموعه استان همدان و شهرستان ملایر بسته‌ام، پای‌بند هستم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن