سیاسی

تحقیق و تفحص از استانداری همدان کلید خورد

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان از بارگذاری طرح تحقیق و تفحص از استانداری همدان در حوزه مسائل مالی، انتصابات و عمرانی در کمیسیون مربوطه خبرداد.

احمدحسین فلاح در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به ورود بازرسان سازمان بازرسی کل و دیوان محاسبات کشور به استان در رابطه با ادامه بررسی پرونده‌های از  قبل متوقف شده، مطرح کرد: براساس هماهنگی‌های انجام شده قرار است برخی از پرونده‌های تخلف از سوی بعضی از ادارات دولتی در استان که از مدتی قبل روند بازرسی آنان متوقف شده بود، مجدد به چرخه اداری بازگردد.

وی با بیان اینکه به تازگی پرونده تحقیق و تفحص از استانداری همدان به کمیسیون کمیسیون داخلی و شوراها در مجلس نیز بارگذاری شده است، تصریح کرد: به‌دلیل بررسی بیشتر مسائل مالی، عمرانی و انتصابی در استانداری همدان، پرونده تحقیق و تفحص به کمیسیون مربوطه در مجلس ارسال شده است؛ از این رو پس از بررسی این درخواست و تایید آن توسط اعضای کمیسیون، بازرسی از استانداری همدان  آغاز خواهد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت، ادامه داد: درصورت موافقت درخواست تحقیق و تفحص از استانداری همدان، بازرسان مجلس شورای اسلامی راهی همدان خواهند شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن