اقتصادی

سفر یک روزه وزیر نیرو به استان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از سفر یک روزه وزیر نیرو به استان همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، منصور ستوده، گفت: در این سفر وزیر نیرو در جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان همدان حضور پیدا می کند.


وی با اشاره به اینکه طرح آبرسانی به شهر همدان در حال اجرا است، عنوان کرد: محل اجرای این پروژه شهرستان های‌همدان، بهار و کبودراهنگ است و در حال حاضر ۶۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 


مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح آب دراز مدت ۱۲ شهر همدان، جورقان، مریانج، بهار، صالح آباد، لالجین، مهاجران، قهاوند، فامنین، کبودراهنگ، گل تپه و شیرین سو و ۱۵۹ روستا و پایگاه نوژه همدان تامین خواهد شد.

ستوده گفت: مهندس محرابیان وزیر نیرو به همراه مهندس جانباز؛مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طی سفری یک روزه از روند اجرایی تصفیه خانه فاضلاب همدان بازدید کردند.

وی ادامه داد: در این سفرکه با همراهی استاندار،مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان و جمعی از مسؤلین استانی انجام شد، فرایند تصفیه فاضلاب مورد بازدید قرار گرفت.

شایان ذکر است، تصفيه خانه فاضلاب همدان در دو بخش مايع و لجن با استفاده از فرايند Step feed و هاضم هاي بي هوازي به منظور تثبيت لجن در 4مدول با دبي 1280 ليتر بر ثانيه در حال حاضر نیاز آبی نیروگاه شهید مفتح و پتروشیمی هگمتانه را مرتفع می نماید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن