اجتماعی

بودجه شهرداری زیر ذره‌بین شورای شهر

رئیس کمیسیون خدمات شهری، زیست محیطی و بهداشت شورای اسلامی شهر همدان از بررسی بودجه اختصاص داده شده به شهرداری و نحوه هزینه آن در 6 ماه ابتدایی سالجاری از سوی شورای شهر خبرداد.

علی اکبر نظری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در توضیح این خبر مطرح کرد: بررسی بودجه شش دوازدهم، به معنای دنبال کردن دقیق شورای شهر از نحوه هزینه بودجه اختصاص یافته به شهرداری و در صورت نیاز اصلاح و کد گذاری سایر پروژه‌های واجد دریافت بودجه است.

وی با بیان اینکه این اقدام از چندی پیش از سوی شورای شهر آغاز شده است، اظهار کرد: تعین و تامین هزینه مورد نیاز ساخت دومین گرمخانه همدان نیز پس از اتمام بررسی بودجه شش دوازدهم صورت خواهد گرفت؛ چراکه باید مشخص شود شهرداری در منطقه موردنظر برای ساخت دومین گرمخانه همدان از بودجه 6 ماهه خود مبلغی را درنظر گرفته است.

نظری ادامه داد: درصورت عدم اختصاص مبلغ مورد نیاز ساخت دومین گرمخانه همدان از بودجه اختصاص یافته به شهرداری، اعضای شورای شهر اصلاحات لازم را انجام و کد گذاری‌های مورد نیاز را جهت اعطای مبلغ مورد نیاز به این پروژه انجام خواهند داد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، زیست محیطی و بهداشت شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: تمامی اقدامات مربوط به ساخت دومین گرمخانه همدان همانند انتقال سند و طراحی نقشه انجام شده و تنها این پروژه درانتظار تعین بودجه است که پس از اتمام بررسی‌های بودجه شهرداری، این مهم نیز صورت خواهد پذیرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن