اجتماعی

کشف 16 فقره انواع سرقت در همدان

فرمانده انتظامي شهرستان “همدان” از دستگيري 10 نفر سارق حرفه اي و کشف 16 فقره سرقت در ۴۸ ساعت گذشته در اين شهرستان خبرداد. 

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، سرهنگ هادي نجفي در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت موتورسيکلت و خودرو  در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستورکار ماموران کلانتري و دواير تجسس شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: در حين گشت زني ماموران انتظامی شهرستان همدان در سطح شهر، 2دستگاه خودرو سرقتي کشف و یک نفرسارق خودرو نیز توسط ماموران کلانتري 19دستگير شد.

وی افزود: کشف یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسيکلت سرقتي توسط ماموران کلانتري 14 و  کشف 2 دستگاه خودرو سرقتي توسط ماموران کلانتري 15و  12 از دیگر نتایج گشت زنی های هوشمندانه توسط پلیس شهرستان همدان می باشد.

فرمانده انتظامي شهرستان همدان بيان داشت: در 24 ساعت گذشته نیز ماموران کوپ شهرستان همدان،10فقره سرقت خرد را نیز کشف و تعداد 9 نفر سارق را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی در پایان افزود: پلیس شهرستان همدان براي حفظ امنيت شهروندان و جلوگيري از وقوع هر گونه هنجارشکني توسط افراد هنجارشکن، در صف اول برخورد و مقابله با بزه کاران مي باشد و اين امررا در اولويت و به صورت مستمر دردستور کار خود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن