فرهنگ و هنر

تقدیر از خبرنگاران برتر در جشنواره بزرگ رسانه ای همدان ما

مدیرعامل مجمع فعالان رسانه‌های انقلاب اسلامی استان همدان از تیتر سازی قابل قبول و جریان سازی‌های درست رسانه‌های استان دربین سایر رسانه‌های فعال در غرب کشور خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، زهره پوروهابی سه شنبه 18 آبان ماه در آیین اختتامیه جشنواره همدان ما، با بیان اینکه نگاه رسانه‌های استان روبه آینده بوده و همگی آنان مطالبه گر هستند، مطرح کرد: یکی از  دلیل فعالیت این جشنواره، آشنایی استاندار جدید همدان با روحیه و نگاه مطالبه گری رسانه‌های استان بوده است.

مدیرعامل مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی استان همدان ادامه داد: این جشنواره دارای بخش ویژه بوده و در این عرصه نیز فعالان عرصه رسانه می‌توانند آثار خود را در دو محور “تحقق شعار سال در استان” و “نقش مردم در پیشرفت استان”  به دبیرخانه ارسال کنند.

وی با تاکید براینکه در این جشنواره تمرکز به محتوا و مطالبه گری از مهم‌ترین ملاک‌های داوری بوده است، ادامه داد: این جمع از رسانه ای ها نشان می‌دهد قشر رسانه ای همدان نگاهش روبه آینده است؛ در این جشنواره 70 اثر از رسانه‌های مختلف استان به دبیرخانه ارسال شده که در این مراسم اختتامیه از بهترین آنان تقدیر شده است.

گفتنی است در پایان اختتامیه جشنواره بزرگ رسانه‌ای همدان ما، از سرکار خانم سمیرا سبزی، سردبیر تحریریه همدان‌آنلاین، به دلیل ساخت مستندی پویا، هدفمند و مطالبه‌گر، عنوان برگزیده نخستین دوره از این جشنواره را به خود اختصاص داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن