ورزشی

دعوت دختران والیبالیست ملایر به اردوی انتخابی تیم ملی والیبال کشور

‍ رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: نیایش ترکاشوند و مهسا امیدی نژاد، ورزشکاران جوان و خوش آتیه ملایری طی حکمی به اردوی انتخابی تیم ملی والیبال بانوان کشور برای حضور در مسابقات آسیایی دعوت شدند.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: طی حکمی از سوی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران، نیایش ترکاشوند و مهسا امیدی نژاد از ملایر به اردوی انتخابی تیم ملی جوانان دختر کشور برای حضور در مسابقات آسیایی دعوت شدند.

وی با بیان اینکه اردوی انتخابی تیم ملی جوانان دختر کشور، به میزبانی تهران برگزار شد،اظهار کرد: دختران شایسته ملایری در این اردو در حال تمرین و کسب آمادگی های بیشتر برای حضوری قدرتمند در معیت تیم ملی در بازیهای آسیایی هستند.

ملایری ها بر بام کیک بوکسینگ استان ایستادند

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر در ادامه گفت: ورزشکاران ملایری با صید ۱۱ مدال درخشان طلا، نقره و برنز مسابقات انتخابی استان با اقتدار بر بام کینگ بوکسینگ استان ایستادند.

سپهری نیا افزود: مسابقات کیک بوکسینگ انتخابی استان به منظور اعزام به رقابت‌های انتخابی تیم ملی به میزبانی همدان برگزار شد.وی ادامه داد: ورزشکاران ملایری در قالب تیم بزرگسالان این شهرستان به مربیگری و سرپرستی «خسرو زندیه »در این دوره از مسابقات شرکت کردند و توانستند ۱۱ مدال طلا،نقره و برنز این دوره از مسابقات را کسب کنند و با احراز مقام قهرمانی بر بام کیک بوکسینگ استان بایستند.

این مقام مسئول اظهار کرد: در ابن رقابت صالح زندیه، محمد رضا جعفری و مبین عبدالهی مقام اول و مدال طلا، فرزاد زند، جواد سروری، مجتبی نظری،محمد محمدی شریف و رضا اسدی مقام دوم و مدال طلا و حسام رشیدی ،حسین جلالوند و علی زهره وند مقام سوم و مدال برنز را به دست آوردند.سپهری نیا خاطرنشان کرد: این تیم با کسب کرسی قهرمانی مسابقات استانی، مجوز حضور در رقابتهای قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی را دریافت کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر در بخش دیگری از سخنان خود به درخشش ورزشکاران ملایری در مسابقات کاراته بانوان استان سبک شوتوکان IKD، اشاره کرد و گفت: دختران ورزشکار ملایری با کسب ۱۲ مدال درخشان نقره و برنز مسابقات کاراته بانوان استان سبک شوتوکان IKD خوش درخشیدند.سپهری نیا افزود: ۱۲ مدال درخشان نقره و برنز مسابقات کارته بانوان استان سبک شوتوکان IKD در رشته های کومیته و کاتا حاصل تلاش دختران شایسته ملایری در این رشته ورزشی بود.

وی بیان کرد: در این دوره از رقاب ها، زهرا خدادادی، نرگس معارف وند نازنین‌زهرا معارفوند و نازنین زهرا کولیوند مقام دوم و مدال نقره ، صبا قاسمی ،عارفه کرمعلی، ریحانه زمانی، محدثه خردمندی ،هستی شهابی و آروشا نظری مقام سوم و مدال برنز را احراز کردند و «سمیه روستایی» مربی این تیم طی حکمی از سوی هیئت کاراته استان به عنوان داور مسابقات انتخاب و معرفی و با توجه به سابقه درخشان خود در داوری و مربیگری این رشته ورزشی موفق به ارتقای کمربند و گواهینامه مربیگری شد.

این مقام مسئول یادآور شد: همچنین نازنین زهرا معارفوند دو مدال نقره، نرگس معارفوند یک مدال نقره و یک مدال برنز و صبا قاسمی دو مدال برنز این مسابقات را از آن خود کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن