اجتماعی

توزیع 40 دستگاه تبلت بین دانش آموزان کم برخوردار ملایر

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش ملایر از توزیع 40 دستگاه تبلت، 300 پک لوازم بهداشتی و کیف و لوازم التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار دوره ابتدایی این شهرستان به همت وزارت آموزش و پرورش و با همکاری دیوان محاسبات خبر داد.

محمدرضا بشری در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با توجه به اینکه شبکه آموزشی شاد به عنوان مکمل آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد، نیاز به تجهیزات هوشمند دانش‌آموزی از جمله گوشی و تبلت همچنان وجود دارد.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده و با تامین منابع خیری در تلاش هستیم نیاز آنها را برطرف کنیم، اظهارکرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از 500 دستگاه تبلت توسط خیرین تهیه و بین دانش آموزان توزیع شده است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان بالای 12 سال و اتخاذ تدابیر لازم برای حضور دانش آموزان در مدارس، تصریح کرد: اولیا باید همراه و همگام با مدارس باشند.

مدیر آموزش و پرورش ملایر با بیان اینکه پس از گذشت دو سال از شیوع بیماری کرونا امروز سکوت حاکم بر فضای مدارس با صدای شور و شوق و اشتیاق دانش آموزان شکسته شد، اظهارکرد: تأمین سلامت دانش آموزان به عنوان اولویت اصلی آموزش و پرورش به شمار می رود.

بشری با تأکید بر اینکه آموزش در تمام مدارس شهرستان از حالت صرفاً مجازی خارج و به صورت ترکیبی مدیریت می شود، گفت: فعالیت در فضای مجازی و شبکه شاد کنار گذاشته نمی شود و همواره به عنوان مکمل آموزش در اختیار فرهنگیان و دانش آموزان است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن