ورزشی

صعود دختران سنگنورد ملایر به مرحله نیمه نهایی مسابقات غرب کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: دختران سنگنورد ملایری توانستند تا مرحله نیمه نهایی مسابقات سنگنوردی منطقه غرب کشور در سالن تخصصی سنگنوردی ” فرهاد میرزاجانی” همدان صعود کنند.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با بیان اینکه مسابقات سنگنوردی دختران منطقه غرب کشور به میزبانی سالن تخصصی سنگنوردی فرهاد میرزاجانی همدان در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد، افزود: ۸۰ سنگ نورد در رده های سنی نونهالان و نوجوانان در دو بخش دختران و پسران در قالب تیم هایی از استان های همدان، تهران، کرمانشاه، ایلام و زنجان به صورت مجزا در این دوره از مسابقات شرکت کردند و در رشته لید (سرطناب) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی اظهارکرد: در این دوره از رقابت ها دختران سنگنورد ملایری با صعود به مرحله نیمه نهایی در بین سنگنوردان مقام دار کشور در رده های هفتم و ‌هشتم این مسابقات قرار گرفتند.

سپهری نیا در ادامه از کسب نائب قهرمان لیگ والیبال بانوان استان توسط تیم ” آروان صنعت ملایر ” خبر داد و گفت: دختران ملایری با اقتدار بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات لیگ والیبال بانوان استان ایستادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه مسابقات لیگ والیبال دختران استان به مدت یک ماه به صورت رفت و برگشت در سراسر استان با حضور تیم های سرسخت و قدرتمند این رشته ورزشی در سطح استان و شهرستان های تابعه برگزار شد، گفت: دختران ملایری که با نام تیم آروان صنعت ملایر به مربیگری فاطمه اکبری در این دوره از مسابقات حضوری قدرتمند داشت، توانستند با شکست و غلبه بر حریفان خود مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن