اجتماعی

پایداری جوی تا آخر هفته در استان

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان، از پایداری جوی تا آخر هفته در استان خبر داد.

محمدحسن باقری شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی و اطلاعات ماهواره‌ای جو حاکم در استان تا پایان هفته ماندگار خواهد بود و آسمان استان تا روز پنج شنبه صاف تا قسمتی ابری است.

وی با توجه به پایداری جوی هوا مطرح کرد: تا روز پنج شنبه پدیده جوی قابل توجهی در استان نداریم و به دلیل پایداری زیاد در استان همچنان شاهد افزایش غلظت آلاینده‌ها هستیم.

باقری شکیب ادامه داد: از روز پنج شنبه سامانه بارشی از شمال غربی وارد کشور خواهد شد که باعث افزایش ابر در استان همدان می شود اما این سامانه بارشی بارندگی های چشمگیری در استان نخواهد داشت.

وی همچنین از ماندگاری دمای سرد شبانه در استان خبر داد و گفت: بارندگی کوتاه مدت که در بامداد امروز شاهد آن بودیم باعث افزایش یک الی دو درجه ای دما تا -6 و -7 شده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته قهاوند با -3 درجه سردترین و اسدآباد، نهاوند و ملایر با 12 درجه گرم ترین نقاط استان را به خود اختصاص داده‌اند و تغییرات دمایی همدان بین -2 و 9 درجه سانتی گراد بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن