اقتصادی

حدود ۱۹۰ میلیارد تومان از اعتبارات مصوب ملایر تخصیص یافت

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر گفت: تاکنون حدود ۱۹۰ میلیارد تومان از اعتبارات مصوب شهرستان ملایر اختصاص یافت که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان به ۲۰۰ میلیارد تومان برسد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی ظهر یکشنبه ۲۱ آذر ماه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، با بیان اینکه میانگین تخصیص اعتبارات این شهرستان از میانگین استانی با ۷۲ درصد، پایین‌تر است و مدیران باید جدیت بیشتری در جذب اعتبارات داشته باشند، تأکید کرد: اجازه نمی‌دهیم حتی یک ریال از اعتبارات این شهرستان در جای دیگری هزینه شود.

وی ادامه داد: طی دو هفته آینده مدیران شهرستان باید نسبت به پیگیری و جذب اعتبارات دستگاهی خود و رسیدن به میانگین تخصیص استانی اقدام کنند.

فارسی با تأکید بر اینکه هیچ کوتاهی در جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی شهرستان پذیرفته نیست،افزود: دستگاه‌های اجرایی که تخصیص اعتبارات آنها پایین‌تر از میانگین استانی است، در مهلت دو هفته‌ای نسبت به افزایش میزان تخصیص دستگاهی خود اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر با اشاره به اینکه ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری و امور عشایری مصوب شد، گفت: از روند عملکرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در حوزه آسفالت راه‌های روستایی و مجموعه راه‌های شهرستان و تخصیص اعتبارات این حوزه گلایه‌مند هستیم.

وی با بیان اینکه باید روشنایی ۵۰ درصد معابر شهر و پیچ پیرمیشان در اسرع وقت اصلاح و انجام شود، ادامه داد: از تلاش و کوشش مدیرانی که میزان تخصیص اعتبارات دستگاهی آنها همتراز و یا بالاتر از میانگین استانی است، قدردانی می‌کنیم.

فارسی یادآور شد: با پیگیری های انجام شده ثبت ملی هنر مرواربافی روستای داویجان و تعیین تکلیف خانه تاریخی منصوری پس از ۳۰ سال، محقق شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن