اقتصادی

بانک‌های عامل در پذیرفتن ضمانت‌ها سخت‌گیری نکنند

‍ سرپرست فرمانداری ویژه ملایر با تأکید بر اینکه بانک‌های عامل در پذیرفتن ضمانت‌ها سخت‌گیری نکنند و روند اعطای تسهیلات را شتاب بخشند، گفت: روند پرداخت‌ها، مستمر رصد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان حسین فارسی عصر چهارشنبه اول دی ماه، در نشست بررسی روند پرداخت تسهیلات و مشکلات حوزه بانکی با حضور روسای بانک‌های عامل و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط در شهرستان،افزود: روند پرداخت تسهیلات در بخش‌های مختلف همچون مشاعل خانگی، ازدواج‌، ودیعه مسکن، خسارت کرونا و حوزه اقتصاد و اشتغال باید تسهیل شود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت شهرستان از نظر جذب و پرداخت تسهیلات در بخش‌های مختلف از میانگین استانی پایین‌تر است و باید ارتقا یابد، ادامه داد: در شرایطی قرار داریم که دشمن با تمام توان برای ضربه زدن به نظام و ایجاد نارضایتی بین مردم تلاش می‌کند.

این مقام مسئول گفت: طبق رویکردها و سیاست‌های دولت سیزدهم و آیت الله رئیسی، همه باید برای حل مسائل و مشکلات مردم انقلابی و جهادی وارد میدان شویم.

سرپرست فرمانداری ملایر با اشاره به اینکه بانک‌های عامل تا می‌توانند قانون را برای کمک به مردم و برابر چارچوب و قوانین، تفسیر کنند، اظهار کرد: وضعیت شهرستان در پرداخت مشاغل خانگی و ودیعه مسکن و دیگر بخش‌ها تا هفته آینده باید تغییر کند.

فارسی با بیان اینکه بانک‌های عامل در پذیرفتن ضمانت‌ها سخت‌گیری نکنند، افزود: روند پرداخت تسهیلات به طور مستمر رصد می‌شود و بانک‌ها باید پرداخت تسهیلات را شتاب بخشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن