ورزشی

سفر سخت هزار کیلومتری سروقامتان همدانی به مرودشت شیراز

سرپرست تیم والیبال دسته اولی سروقامتان همدان از آغاز دور برگشت این رقابت ها از جمعه دهم دی خبر داد.

فرشید گل محمدی در جمع ورزشی نویسان همدان با اشاره به حضور هیجده تیم در کوران رقابت های لیگ دسته یک والیبال ایران تصریح کرد: حضور این تعداد تیم در یک سطح پایین تر از سوپر لیگ نشانگر پویایی والیبال و اشتیاق حامیان مالی برای تیم داری در این رشته المپیکی است.

وی یادآور شد : تیم سروقامتان نخستین سالی است که حضور در لیگ یک با شرایط مسابقات رفت و برگشت را تجربه می کند و بعد مسافت تیم های حاضر در گروه سختی های زیادی را برای ما به وجود آورده است.

سرپرست تیم والیبال دسته اولی سروقامتان همدان با بیان اینکه پراکندگی تیم های گروه در اقصی نقاط کشور و برگزاری دو مسابقه در هفته نیازمند داشتن زیرساخت لازم است اضافه کرد: نبود بودجه مناسب و همچنین آماتوری بودن تیم باعث شده همه سفرها به صورت زمینی صورت بگیرد که خستگی زیادی را برای همه عوامل تیم ها به همراه دارد.

وی ادامه داد: حضور سه تیم شمالی, دو تیم تهرانی, یک تیم تبریزی, یک تیم سیرجانی و یک تیم مرودشتی شاهدی بر این ادعا است که شرایط سختی برای همه تیم ها وجود دارد اما تیم های با پشتوانه مالی در بعضی از سفرها از پرواز بهره میبرند که در روند نتیجه گیری آنها تاثیر مستقیم دارد.

گل محمدی با اشاره به پایان یافتن فرصت نقل و انتقالات بازیکنان تا روز چهارشنبه هشتم دی گفت: با توجه به شرایط مالی باشگاه و صلاحدید کادر فنی احتمالا سه نفر به تیم اضافه و سه نفر دیگر به دلایل مسایل فنی از تیم جدا شدند.

سرپرست تیم والیبال دسته اولی سروقامتان همدان از آغاز دور برگشت این رقابت ها از جمعه دهم دی خبر داد و گفت: بر اساس برنامه سازمان لیگ در اولین بازی باید برابر تیم تخت جمشید مرودشت شیراز به میدان برویم و با توجه به فاصله حدودا هزار کیلومتری همدان تا مقصد سفر سختی به صورت زمینی را تجربه کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به زودی و قبل از شروع مسابقات علیرضا نادی کاپیتان بااخلاق سال‌های اخیر تیم ملی والیبال ایران که هدایت نماینده همدان در لیگ دسته یک را بر عهده دارد در مورد آخرین وضعیت تیم و شرایط فنی با ورزشی نویسان همدان گفتگو خواهد کرد.

گل محمدی در پایان با ابراز تشکر از حمید بادامی رییس هیات والیبال استان و همکارانش برای فراهم کردن شرایط لازم برای تیم یادآور شد: امید رحیمیان که کمتر از دو ماه است مدیرعامل باشگاه را بر عهده گرفته با بضاعت خود توانسته امکانات خوبی را فراهم کند که امیدواریم متولیان و دلسوزان ورزش کمک کنند تا بخش خصوصی با آرامش فکری مناسب در کنار تیم های ورزشی قرار بگیرند.

در چارچوب هفته دهم لیگ دسته یک والیبال کشور روز جمعه دهم دی از ساعت ۱۶ تیم سروقامتان همدان در سالن دانشگاه امام علی (ع) مرودشت به مصاف تیم تخت جمشید این شهر می رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن