اجتماعی

بصیرت مردم در ۹ دی ماه، فتنه دشمنان را زمین‌گیر کرد

امروز، همزمان با سالروز گرامیداشت حماسه ملی ۹ دی ماه، ” روز ملی بصیرت”  مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان ملایر همچون سال‌های گذشته با اجتماع در مقابل دفتر امام جمعه به سمت میدان اصلی شهر حرکت کردند و با حضور پرشکوه خود بار دیگر با ولایت فقیه تجدید بیعت داشتند و راهپیمایی بزرگ ” میثاق با ولایت” در ملایر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سردادن شعارهای کوبنده استکبارستیزی ” الله اکبر، مرگ بر اسرائیل و آمریکا، ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده، مطیع امر رهبریم ” همگی فضای شهر را پر کرده بود؛ حضور اقشار مختلف، بسیجیان، مسئولین، روحانیون، ایثارگران و خانواده معظم شهدا، فرهنگیان، ورزشکاران، بانوان، کودکان، نوجوانان و جوانان در کنار افراد میانسال و در دست داشتن تصاویر سردار شهید سلیمانی، نشان از پایبندی و عشق این مردم به نظام و انقلاب داشت.

راهپیمایی مردم ملایر به گردهمایی در مسجد جامع این شهر ختم شد و در محل مسجد جامع، مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی از سران فتنه ابراز برائت کردند و بار دیگر بر پایبندی خود نسبت به آرمان های مقدس امام راحل (ره) و شهدای معظم تأکید داشتند.

امام جمعه ملایر  با بیان اینکه آشوبگران فتنه سال ۸۸ اصل نظام را نشانه گرفته بودند، گفت: حادثه ۹ دی ماه، واکنش عمومی مردم و پاسخ قاطعانه” نه” به زیاده خواهی دشمنان و سربازان پیاده نظام آمریکا و اسرائیل بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر برقراری در جمع اقشار مختلف مردم، با تأکید بر اینکه باید مراقب سوءاستفاده دشمنان باشیم، افزود: فتنه گران قصد داشتند به بهانه تقلب در انتخابات، کشور را به اتهاب و آشوب بکشانند اما سیل عظیم مردم با بصیرت، مقابل این حرکت ایستاد و بساط معترضین را درهم کوبید.

وی با اشاره به شعار آشوبگران مبنی بر اینکه ”  انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است”، اظهارکرد: حماسه ۹ دی ماه روز شکست اربابان فتنه گران در خارج و روز زمینگیرشدن آشوبگران داخلی بود.

امام جمعه ملایر با بیان اینکه یوم الله ۹ دی ماه یک همه ‌پرسی و رفراندوم و روز اتمام حجت سراسری مردم علیه زیاده خواهی آشوبگران به شمار می رود، گفت: بعد از آن تاریخ ما همچنان شاهد آرامش در کشور هستیم و هیچ جریانی نتوانست این آرامش را بهم بزند.

برقراری در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از شخصیت‌هایی که در حماسه ۹ دی ماه به حضور میلیونی مردم جهت داد و سبب شد ملت پای ولایت ثابت قدم بایستند، شخصیت بزرگ سردار حاج قاسم سلیمانی بود که همواره در طول زندگی با برکت خود در کنار ولایت و رهبری معظم ایستاد.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر نیز نهم دی‌ماه را یادآور حضور آگاهانه مردم ایران در بیعتی دوباره با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: یوم الله ۹ دی؛ حماسه همه مردم ایران در برابر توطئه دشمنان بود.

حسین فارسی در حاشیه این راهپیمایی با بیان اینکه ۹ دی، روز وحدت مردم برای حفظ تمامیت ارضی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر در ۹ دی ۱۳۸۸ با حضور آگاهانه و مقتدرانه خویش، حماسه‌ای جاودان خلق کردند و نمایش بصیرت و هوشیاری ملت مومن و غیرتمند در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که مقام معظم رهبری فرمودند” امتیاز نظام ما این است که متعلق به مردم است و دشمنان ما باید این را بفهمند.

“وی با گرامیداشت سالروز این حماسه ملی، حضور باشکوه مردم ملایر در راهپیمایی ۹ دی ماه را برگ زرینی در تاریخ این دیار عنوان کرد و افزود: مردم ولایتمدار ملایر در تمام برهه های حساس تاریخ پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند. 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن