سیاسی

سردار سلیمانی متعلق به همه آزادی‌خواهان جهان است

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر گفت: شهید سردار قاسم سلیمانی متعلق به یک فرد، گروه و جریان خاصی نیست، بلکه متعلق به همه آزادی‌خواهان جهان است که با تمام اقتدار از مسلمانان دنیا دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی دوشنبه ۱۳ دی ماه در آیین نواختن زنگ مقاومت در راستای تجلیل از مقام والای سردار شهید سلیمانی در مدرسه پسرانه شاهد شهید جابر شیرزادی ملایر، افزود: همزمانی سالروز شهادت سردار سلیمانی با شهادت حضرت فاطمه(س) نشان از مظلومیت سردار دل‌ها دارد.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی، در اوج اقتدار در دوران زندگی خود مظلوم زیست و در راه دفاع از وطن به شهادت رسید، تصریح کرد:
مظلومانه زیستن راه و رسم شهداست.

فارسی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان ایران هر کدام یک سردار سلیمانی هستند و باید ادامه دهنده راه ایشان باشند، افزود: سردار سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس یکی از فرماندهان موفق و یکی از یاران با وفای رهبر معظم انقلاب بود.

این مقام مسئول تأکید کرد: سردار سلیمانی متعلق به یک فرد، گروه و جریان خاصی نیست، بلکه متعلق به همه آزادی‌خواهان جهان است که با تمام اقتدار از مسلمانان دنیا دفاع کرد.

سرپرست فرمانداری ملایر با بیان اینکه روز تشییع پیکر پاک و مطهر سردار شهید سلیمانی مردم نشان دادند که سردار دل‌ها متعلق به همه مردم است، گفت: سردار سلیمانی در عین افتادگی، ایمان و تواضع، آنچنان اقتدار و ابهت داشت که دشمنان جرات مقابله با وی را نداشتند و از حضور این مرد میدان، همواره در هراس بودند.

فارسی بیان کرد: سردار سلیمانی یک مکتب برای تمام انسان‌های آزاده دنیا بود و امروز سالگرد شهادت سردار سلیمانی یادآور خباثت‌ها و ناجوانمردی استکبار جهانی است که رفتارهای خصمانه آنها را در اذهان پدیدار می‌کند.

وی ادامه داد: رفتار و منش سردار شهید سلیمانی الگوی تمام انسان‌های ظلم‌ستیز است و جوانان انقلابی و بسیجی ایران باید اسلامی سیره او را همواره سرلوحه خود قرار می‌دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن