سلامت و پزشکی

پرداخت مطالبات بیمارستان‌های دولتی

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از تسویه مطالبات مهر ماه بیمارستان‌های دولتی استان خبر داد.

سعید فرجی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بزرگترین ارائه کننده خدمات سلامت در استان می باشد و حدود ۸۰ درصد اعتبارات و به نوعی هزینه‌های ما به این مجموعه تعلق می‌گیرد افزود:‌ طی سالهای اخیر برای نخستین بار است که ما منتظر دریافت اسناد دانشگاه‌ علوم پزشکی و بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و … هستیم و مطالبات کلیه اسنادی که در سالجاری پذیرش و رسیدگی شده پرداخت گردیده است.

وی در خصوص پرداخت مطالبات مراکز درمانی استان اظهار کرد: سالهای قبل بدهی‌های عمده‌ای به این مراکز داشتیم و گاهی بدهی های ما به چند ماه می‌رسید اما خوشبختانه در حال حاضر وضعیت پرداخت‌ها بسیار بهتر شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با بیان اینکه مطالبات مهر ماه بیمارستانهای دولتی پرداخت شده است افزود : مطالبات بیمارستانهایی که در موعد مقرر اسنادشان را ارسال نموده اند پرداخت شد و منتظر ارسال اسناد از سوی بیمارستانها جهت رسیدگی و پرداخت هستیم.

دکتر فرجی با بیان اینکه تسریع در ثبت و ارسال اسناد پزشکی بیمارستانهای دولتی دانشگاهی قطعا در تسریع پرداخت مطالبات موثر است افزود: امیدواریم با تعامل بیشتر ، اسناد بیمارستانی مراکز دولتی و دانشگاهی را سریع‌تر دریافت و پرداخت کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن