اجتماعی

شناسایی و دستگیری قاتل متواری در همدان

جانشین فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: یک قاتل فراری پس از انجام یکسری کارهای فنی و اطلاعاتی دقیق توسط پلیس شناسایی و در منزل مسکونی دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، سرهنگ رضا زارعی در تشریح این خبر، افزود: چندی تصادف میان یک دستگاه سواری و با یکدستگاه وانت(نیسان) منجر به مشاجره لطفی 2 راننده خودرو و درگیری فیزیکی آنها با یکدیگر در حوالی میدان بار شهر همدان شد.

وی اظهار داشت: در این میان، راننده وانت سوار بر خودرو قصد ترک محل را داشته که راننده سواری از سمت راننده و از طریق پنجره به خودرو آویزان و در همان حال با راننده وانت درگیر می شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: راننده نیسان در جریان این درگیری دست خود را دور گردن راننده سواری حلقه کرده که بر اثر فشار زیاد، نامبرده دچار خفگی شده و جان خود را از دست می دهد.

سرهنگ زارعی با اشاره به اینکه راننده خودرو وانت در ادامه از محل متواری می شود، افزود: فرضیه نخست این بود که فرد متوفی به دلیل حرکت خودرو و سقوط و برخورد با زمین دچار حادثه شده که پس از دریافت نظریه پزشکی قانونی مبنی بر اینکه خفگی عامل مرگ بوده، بررسی و پیگیری دقیق موضوع در دستور کار قرار گرفت.

زارعی افزود: با وجود مخدوش بودن شماره پلاک خودرو وانت، نیروهای پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی مالک و محل سکونت وی در یکی از روستاهای استان همدان شدند.

وی با اشاره به اقدام موثر پلیس و دستگیری نامبرده، افزود: قاتل قصد کتمان حقایق را داشت اما پس از مواجه با مستندات، لب به اعتراف گشود و واقعیت را بیان کرد.

سرهنگ زارعی افزود: پرونده این حادثه با تکمیل جزییات برای اقدام مقتضی به مرجع قضایی ارسال شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن