اقتصادی

کم کاری شهردار صدای شورای شهر را در آورد

 رئیس کمیسیون خدمات شهری، زیست محیطی و بهداشت شورای اسلامی شهر همدان تلاش و فعالیت شهردار همدان برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهری را کافی ندانست.

علی اکبر نظری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با تاکیدبراینکه برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهری نیازمند تلاش مضاعف، تحرکات لازم و فعالیت‌های چشمگیر شهردار در این زمینه هستیم، اظهار کرد: متاسفانه تاکنون تلاش‌های مضاعفی که بتواند عقب‌ماندگی‌ها را جبران و پروژه‌های نیمه تمام را کامل کند، از شهردار مشاهده نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه براساس جلسات برگزار شده با پیمانکار پل سردار همدانی، درصورت تامین اعتبارات لازم ازسوی شهرداری در زمان‌های مقرر شده و مناسب، می‌توانیم شاهد افتتاح فاز دوم این پروژه مهم استانی باشیم، مطرح کرد: تمامی پروژه‌های شهری جدای از بحث تامین اعتبار و یا تخصیص هزینه‌های مورد نیاز ازطریق بودجه‌های ملی یا استانی، بستگی به فعالیت و تلاش‌های مضاعف شهردار و شهرداری‌ها دارد؛ چراکه بحث بودجه احتمالات بوده و تمام اجرای عملی آن‌ها بستگی به نحوه فعالیت شهرداری‌ها دارد.

عضوشورای ششم اسلامی شهر همدان با اشاره به وضعیت نامناسب مالی شهرداری همدان، مطرح کرد: احتمال دارد تا اواسط یا اواخر ماه جاری، بودجه 1401 شهرداری در صحن شورا وارد و مورد بررسی قرار گیرد؛ لازم به ذکر است که با توجه به رکود فعلی در کشور و شرایط اقتصادی موجود، احتمال می‌رود اتفاق خاص و مهمی در بحث افزایش و یا تغییرات مثبت در بودجه شهرداری سال آینده رخ نخواهد داد.

نظری در رابطه با ساخت دومین گرمخانه همدان نیز گفت: قرار است که اعتبارات این پروژه در بودجه 1401 بررسی شود؛ هرچند که این پروژه و سایر موارد بستگی به فعالیت شهرداری و شهردار دارد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن