فرهنگ و هنر

حضور پر رنگ جهان شهر ملایر در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر بر حضور پررنگ ملایر در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های موجود برای توسعه«جهان شهر ملایر» بهره ببریم.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی ظهر سه شنبه ۲۸ دی ماه، در جلسه هماهنگی حضور ملایر در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، بر لزوم حضور پررنگ شهر جهانی ملایر با دو برند مبلمان منبت و انگور و دیگر برندهای ملی این شهر تاکید کرد.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهرستان در حوزه‌های مختلف گردشگری، صنایع دستی و سوغات و جاذبه‌های طبیعی و گردشگری است.

فارسی با تقدیر از تمامی تلاش‌های انجام شده در زمینه معرفی صنعت مبل و منبت در سطح ملی و بین‌المللی، تاکید کرد: شهرستان ملایر هم در غرفه استانی و هم به طور مستقل و تخصصی در این نمایشگاه حضور پیدا کند که غرفه مستقل را شهرداری ملایر برعهده دارد و در غرفه استانی نیز ملایر باید در کنار چهار استان دیگر غرب کشور به خوبی بدرخشد.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر با تاکید بر اینکه هر دو غرفه استانی و شهرستانی ملایر با محوریت شهرداری باید به صورت متمرکز و منسجم در این نمایشگاه فعالیت کند،اظهار کرد: دستگاه‌های دیگر همچون جهاد کشاورزی هماهنگی لازم را با زیرمجموعه‌های خود برای حضور در نمایشگاه به عمل آورد.

فارسی با اشاره به اینکه باید جایگاه ملایر با دو برند جهانی باید در پنج استان غرب کشور شناسانده شود،خاطرنشان کرد: برپایی این نمایشگاه ببن‌المللی فرصت مغتنمی است تا ملایر به نحو مطلوب هنر خود را در بازاریابی و ارتباط‌گیری با سایر استان‌ها بکار گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه باید ظرفیت‌های گردشگری شهرستان را معرفی کنیم و خروجی مناسبی از این نمایشگاه داشته باشیم، گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از نهم تا دوازدهم بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود و ملایر به عنوان تنها «شهرستان خاورمیانه» با دو برند جهانی مبلمان منبت و انگور در این نمایشگاه حضور دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن