اقتصادی

کارخانه کیوان در انتظار انتخاب مدیرعامل

معاون صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان همدان با اشاره به الزام تغییر مدیریت کارخانه کیوان در راستای ایجاد تحولات مثبت در این واحد صنعتی، گفت: از چندی پیش این کارخانه توسط سرپرست مورد تایید دادستان اداره می‌شود.

حمید بهزادی شریف در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به دستور جدی رئیس قوه قضاییه در سفر استانی خود به همدان مبنی بر بازگشایی کارخانه کیوان در ماه‌های ابتدایی سال‌جاری و حمایت‌های اداره صنعت، معدن و تجارت در رستای رفع موانع، ایجاد رونق و بروز تغییرات مثبت در این واحد تولیدی، مطرح کرد: درحال حاضر این کارخانه تا زمان اعلام مدیریت جدید توسط سرپرست معرفی شده از سوی دادستان همدان اداره شده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد:  پیگیری مکاتبات انجام شده در رابطه با اعلام مدیریت جدید این واحدهای صنعتی، باید از سوی دادگستری استان انجام شود چراکه نامه الزام تغییر مدیریت از سوی این مرجع به قوه قضاییه ارسال شده است.

معاون صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان همدان در رابطه با آخرین اخبار از منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد نیز اطهار کرد: این منطقه به دلیل شرایط ویژه خود، تنها پذیرای سرمایه گذارانی است که مواد اولیه را بدون پرداخت عوارض از خارج کشور وارد کرده و محصول تولید شده در ایران را به صورت کامل صادر می‌کنند؛ از این رو هر سرمایه گذاری شرایط فعالیت در این منطقه را ندارد.

بهزادی شریف با بیان اینکه 150 هکتار از این منطقه هزار هکتاری آماده جذب سرمایه گذار است، عنوان کرد: در 150 هکتار این زمین تمامی انشعابات برق، آب و گاز صورت گرفته است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن