اجتماعی

اخطار معاونت بهداشتی به 21 مدرسه متخلف

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیناهمدان، از پلمپ چهار رستوران به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

لیدا رفعتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، درباره درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون در اماکن و مراکز حساس نه گانه، بیان کرد: همدان با رعایت چهل درصدی درحوزه فاصله گذاری اجتماعی، کمترین میزان را نسبت به شهرستان هایش به خود اختصاص داده، متاسفانه این آمار کاهشی در استفاده از ماسک و رعایت بهداشت فردی، که پنجاه و هشت درصد می‌باشد نیز صادق است.

وی عنوان کرد: در بین شهرستان‌های استان، رزن با رعایت صد در‌صدی در پوشش واکسیناسیون و تهویه مناسب بهترین عملکرد را به خود اختصاص داده است؛ همچنین آمار 40 درصدی رعایت فاصله گذاری اجتماعی را نیز در هفته گذشته به خود اختصاص داده است.

    رفعتی با اشاره به پلمپ هشت نانوایی و چهار رستوران در استان به دلیل عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، افزود: 21 مدرسه و 6 مهد‌کودک ، در یک هفته گذشته به دلیل عدم رعایت موارد مذکور اخطار‌های لازم را دریافت کرده است؛ همچنین بر‌اساس بازرسی‌های انجام شده 192 مدرسه از تهویه مناسب در کلاس های درس استفاده کرده اند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن