ورزشی

مخروبه‌ای به نام تختی، ثمره جدید ورزش و جوانان

حدود 7 ماه از شوک سنگین اداره کل ورزش و جوانان بر پیکیره بسکتبال استان در آستانه مسابقات مهم و سرنوشت ساز این رشته می‌گذرد؛ شوکی که با ممانعت از ورود بسکتبالیست‌ها به خانه دوم خود آغاز و با گذراندن حواشی متعدد و اثبات غیرقانونی بودن عمل اداره کل ورزش و جوانان، منجر به بازپس دادن سالن تختی به صاحبان اصلی خود، هیئت بسکتبال، شد.

در حال حاضر پس از گذشت 7 ماه تصرف سالن تختی  توسط هیئت جودو، درب‌های این مکان برای صاحبان اصلی خود گشوده شده است؛ مکانی که دیگر هیچ شباهتی به سالن ورزشی نداشته و تنها با تلی از ویرانی و زخم‌های عمیق ناشی از سوء مدیریت به دست هیئت بسکتبال رسیده است.

مدتهای مدیدی است که سو مدیریت در ورزش و جوانان استان همدان دستمایه اتفاقات تلخی برای ورزش استان شده است؛ اتفاقاتی که در شرایط بحرانی اقتصادی کنونی، و فقدان مدیر دلسوز و مسئولیت پذیر، تقریبا سخت و غیرممکن به نظر می‌رسد.

ضررهای سنگین مالی که اداره کل ورزش و جوانان به‌دنبال تصمیمات غیرکارشناسی بر پیکیره نیمه جان بسکتبال وارد کرده، تنها شامل فوت زمان برای تمرین و آماده سازی حضور پرقدرت در مسابقات ملی نبوده و اکنون با تخریب اساسی ترین ملزومات تمرین آسمان خراشان همدانی، این رشته را وارد بحران تازه‌ای کرده است.

به زودی پایگاه خبری همدان‌آنلاین مستند تصویری ویژه و تخصصی را در این رابطه منتشر خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن