اقتصادی

توزیع 150 بسته معیشتی توسط بسیج رسانه بین نیازمندان

مسئول بسیج رسانه ملایر با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۰ بسته معیشتی به همت بسیج رسانه ملایر در بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: از این تعداد ۶۰ بسته در ایام دهه فجر توزیع شد.

شهرام ذبیحی در گفت‌ و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با اشاره به اینکه توزیع این بسته‌ها در مناسبت‌های مختلف چون هفته بسیج، هفته دفاع مقدس، در ایام فاطمیه و دهه فجر رقم خورده است، افزود: برای هر کدام از بسته‌های معیشتی که با همکاری خیرین تهيه شد، بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان هزینه شده است.

وی در ادامه در رابطه با جایگاه بسیج رسانه اظهارکرد: بسیج رسانه به عنوان یک نهاد مردمی و سازمانی پویا و مطالبه گر و به عنوان مهم ترین و کارآمدترین مجموعه در حوزه رسانه های کشور توانسته در تمامی عرصه ها نقش‌آفرینی کند.

وی افزود: امروز فعالین این حوزه آثار ماندگار و برکات فراوانی از خود به جای گذاشته اند و امید و آفرینی، هم افزایی، عملکرد فراجناحی و فراحزبی این از ویژگی‌های سازمان بسیج رسانه کشور است.

ذبیحی به عملکرد بسیج رسانه ملایر طی یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: از مرداد ماه سال ۱۳۹۹ تحولات شگرفی در حوزه کانون بسیج رسانه ملایر رقم خورد که از آن جمله می توان به ایجاد یک گروه جهادی به همت اعضا تحت عنوان ” گروه جهادی شهدای رسانه ملایر” و برگزاری چندین اردوی جهادی اشاره کرد.

مسئول بسیج رسانه ملایر افزود: در بحث مبارزه با کرونا با همکاری خبرنگاران چندین مرحله توزیع ماسک رایگان در مناطق حاشیه شهر داشتیم همچنین یک غرفه به منظور عرضه مستقیم ماسک ارزان قیمت در مرکز شهر برپا کردیم.

وی به برگزاری مراسم فرهنگی و ورزشی در مناسبت‌های مختلف، اعطای وام اشتغالزایی به چهار نفر اعضا، برگزاری جلسات بصیرتی، برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی و خبرنگاری در دو مرحله، تشکیل هیات اندیشه ورزان، تشکیل شورای قشر، تقدیر از مدافعان سلامت و ایجاد یک مرکز نیکوکاری اشاره کرد.

ذبیحی با اشاره به توانمندی های خبرنگاران ملایر یادآور شد: تعدادی از فعالین این حوزه در جشنواره های مختلف استانی و کشوری و جشنواره ابوذر، رتبه های برتر را در بخش‌های مختلف کسب کرده‌اند که نشان از توانمندی این قشر دارد.

مسئول بسیج رسانه ملایر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در بحث ضرورت ” جهاد تبیین” خاطرنشان کرد: همواره باید به دفاع و تبیین برکات و دستاوردهای انقلاب بپردازیم و بدانیم راه حفظ این نعمت، بازگویی در گفتار برای مردم و توسعه در عملکرد برای ارتقا و استمرار انقلاب است.

وی افزود: نسل جدید تا شناختی دقیق و عمیق از دستاوردهای انقلاب اسلامی و ثمره فداکاری‌های بهترین افراد ملت مسلمان نداشته باشد، نمی‌تواند به عمق این دستاوردها برسد.

ذبیحی با اشاره به اینکه دشمنان با توجه به این موضوع برای شکستن اقتدار ملی و جهانی نظام اسلامی حرکت می کنند‌، گفت: دشمنان با بی‌انگیزه کردن مردم در دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن برخی از مشکلات طبیعی را که چه بسا خود عامل آن بوده اند، بزرگ جلوه می‌دهند.

وی تصریح کرد: بیان دستاوردهای انقلاب در حوزه جهانی، بین‌المللی و منطقه‌ای و یا داخلی و مادی و معنوی، سیاسی و اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باعث دلگرم شدن جوانان شده و زمینه ساز استمرار، افزایش و ارتقای دستاوردهای نظام و انقلاب می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن