اجتماعی

قدرت نیروهای مسلح ایران، دژ محکمی برای حفظ امنیت ملت

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه بعد از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به واسطه وجود نیروی مسلح قوی و مقتدر، در زمین، هوا و دریا حرف های زیادی برای گفتن داریم، افزود: امروز قدرت نیروها مسلح ایران، دژ محکمی برای حفظ امنیت ملت و کشور به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سردار پاسدار مظاهر مجیدی چهارشنبه 27 بهمن ماه، در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه ملایر، ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وجود نیروهای مسلح تحت رهبری امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، قوام گرفت و امروز به برکت فداکاری و رشادت‌های نیروهای مسلح، ایران در اوج اقتدار است و ملت ایران از این امنیت و قدرت ایجاد شده، بهره می‌گیرند.

وی با اشاره به توطئه‌های آمریکا و اسرائیل برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور، تاکید کرد: نباید از مسیری که امام راحل و رهبری معظم برای ما تعیین کرده‌اند، خارج شویم، چراکه آمریکا در راس فتنه‌هاست.

مجیدی مشکلات اقتصادی امروز را ناشی از سکوت و توجه به غرب طی هشت سال گذشته دانست و اظهارکرد: با حضور و آگاهی و بصریت مردم، فردی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد که در خط امام راحل و رهبری قرار دارد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه باید با کمک به دولت سیزدهم، از سد مشکلات موجود با موفقیت عبور کرده و همواره در مسیر ولایت حرکت کنیم، گفت: سند ۱۰ ساله بسیج توسط فرمانده کل قوا تدوین شده است و خودسازی، جامعه‌سازی، دولت‌سازی و زمینه‌سازی برای ظهور و تمدن جهانی، محورهای کلیدی این سند هستند.

وی با بیان اینکه ماموریت بزرگ ما زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان (عج) و ایجاد تمدن جهان اسلام است، اظهارکرد: امروز زمینه‌های این تمدن در کشور، منطقه و جهان اتفاق افتاده است.

مجیدی به جلوه‌هایی از همراهی و پشتیبانی مردم به ویژه سپاه و بسیج در زمان مقابله با ویروس کرونا، کمک‌های مومنانه و حضور در عرصه انتخابات اشاره کرد و افزود: نباید اهداف، مسیر متعالی، رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا را فراموش کنیم. سپاه و بسیج متعلق به یک جناح سیاسی نیست.

در ادامه سرپرست فرمانداری ملایر با بیان اینکه سپاه و بسیج از سرمایه‌های معنوی و اجتماعی برخوردار است که باید در تمامی عرصه‌ها حفظ و تقویت شود، گفت: وجود روحیه ایثار، گذشت و تقوا در کنار سرمایه معنوی، عامل اقتدار نیروهای مسلح و هراس دشمنان به شمار می رود.

حسین فارسی با بیان اینکه سپاه و بسیج متعلق به یک جناح و گروه خاص سیاسی نیست، بلکه متعلق به همه مردم بوده و همه اقشار را جذب کرده است، افزود: امروز جمهوری اسلامی به برکت نیروهای مسلح در اوج اقتدار به سر می برد.

گفتنی است؛ در این آئین با تقدیر از زحمات سرهنگ پاسدار سید جواد حسینی، سرهنگ پاسدار علی اصغر فارسی به عنوان فرمانده جدید سپاه ملایر معارفه شد.

همچنین سید جواد حسینی فردا به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه همدان (مرکز استان) معرفی و از زحمات و تلاش های جهادی سرهنگ پاسدار علی بقایی تقدیر می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن