ورزشی

ورزشکار ملایری، نایب قهرمانی لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه نائب قهرمانی لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور از آن ورزشکار ملایری شد، گفت: ” پوریا احمدی منفرد” ورزشکار جوان و خوش آتیه ملایری با اقتدار بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور ایستاد.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با اشاره به اینکه مسابقات لیگ برتر جوانان کشور به میزبانی سالن وزنه برداری استادیوم آزادی تهران برگزار شد، افزود: ” پوریا احمدی منفرد” که در معیت تیم نیروی زمینی در این دوره از رقابت ها شرکت کرده بود، توانست مدال نقره و سکوی نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند و افتخاری دیگر را برای مهد نام آوران و قهرمانان به ارمغان آورد.

وی اظهارکرد: احمدی منفرد، در حرکت یک ضرب مقام اول و در حرکت دو ضرب مقام دوم را کسب کرد و در مجموع با ثبت رکورد 259 کیلوگرم با اقتدار بر سکوی نایب قهرمانی این مسابقات ایستاد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از ثبت و چاپ تمبر اختصاصی داور بین المللی ملایری در کشور خبر داد و گفت: شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در راستای قدردانی از پیشکسوتان ورزشی با ثبت و چاپ تمبر اختصاصی از ” مسعود چوبین”، داور بین المللی ملایری تقدیر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر ادامه داد: به مناسبت حضور نیم قرن فعالیت موفق و تاثیرگذار ” مسعود چوبین”، داور بین المللی ملایری در ورزش کشتی و همچنین تالیف دو جلد کتاب تاریخی در ورزش ملایر شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مبادرت به چاپ یک قطعه تمبر یادبود اختصاصی با تصویری از لحظه خداحافظی این داور برجسته از میادین بین المللی کرد.

سپهری نیا با بیان اینکه آئین رونمایی از این تمبر بزودی و بعد از گذار از دوران پیک ویروس امیکرون برگزار می شود، خاطرنشان کرد: مسعود چوبین، دبیر بازنشسته ورزش دبیرستان های ملایر، نویسنده دو جلد کتاب تاریخ زورخانه های ملایر و تاریخ 150 سال کشتی در ملایر، داور بین المللی کشتی کشور، بازیگر سینما و تلویزیون است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن