اجتماعی

پیش نیاز امنیت اجتماعی، پیشگیری اجتماعی است

فرمانده انتظامی ملایر گفت: پیش نیاز امنیت اجتماعی، پیشگیری اجتماعی است و بخش عمده ای از پیشگیری اجتماعی در حیطه وظایف شهرداری هاست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ، سرهنگ احمد ساکی،پنجشنبه،۱۲ اسفند ماه در نشست مشترک با شهردار و هیئت همراه در راستای اجرای بهینه ماموریت های مشترک پایان سال با اعلام این مطلب، افزود: انجام مطلوب وظایف مورد انتظار، گام مثبتی برای نیل به رفاه و آرامش بیشتر شهروندان به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه تعامل شهرداری و پلیس ، انضباط اجتماعی را تقویت می کند، اظهار کرد: تنظیم پیوست انتظامی-ترافیکی برای احداث مجمتع های تجاری، تفریحی و مسکونی در شهر ، همچنین رفع نقاط حادثه خیز را با توجه به نزدیک شدن به ایام سال نو ضروری است.

ساکی افزود: خدمات و اقدامات صورت گرفته شهرداری در شهر ملایر بسیار ارزنده بوده و شهرداری با انجام این اقدامات در کنار زیباسازی مطلوب شهر نقش مهمی در ارتقای ایمنی، سلامت روان و نشاط اجتماعی شهروندان ایفا می کند.

در ادامه این نشست، شهردار ملایر گفت: آسایش عمومی، بازتاب همکاری شهرداری ها با پلیس است و توسعه مطلوب شهر با وجود شاخص امنیت، بهتر محقق می شود.

مجید فرجی افزود: مجموعه مدیریت شهرداری این شهر ، آمادگی همکاری، افزایش تعاملات همه جانبه و تحقق اهداف مشترک فی مابین برای خدمتی موفق و مورد انتظار از سوی شهروندان را دارد.

وی با قدردانی از زحمات ارزنده و شبانه روزی فرمانده انتظامی ملایر و مجموعه حافظان نظم و امنیت، ادامه داد: بهبود خدمت رسانی در سایه امنيت و نظم اجتماعی تحقق خواهد یافت و امنیت بدون حضور پليس خدمتگزار در جامعه ميسر نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن