ورزشی

قضاوت داور ملایری در رقابت های تکواندو جام باشگاه های آسیا(G2)

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: طی حکمی از سوی فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران، ” رضا صفرخانیان”، داور بین المللی ملایری برای قضاوت و داوری یازدهمین دوره از رقابت های بین المللی تکواندو دعوت شد.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: مسابقات بین‌المللی یازدهمین دوره جام باشگاه های آسیا(G2) به میزبانی ایران برگزار و رضا صفرخانیان داور بین المللی ملایری، طی حکمی از سوی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران برای قضاوت و داوری این مسابقات دعوت شد.

وی اظهارکرد: صفرخانیان، سابقه حضور در مسابقات بین المللی جام فجر در سال های ۲۰۱۲ و۲۰۱۹ و ۲۰۲۱، جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۷، مسابقات بین المللی(G2) صربستان ۲۰۱۹ ، حضوری فعال در مسابقات انتخابی های تیم ملی، لیگ های کشوری خصوصا لیگ برتر تکواندو کشور را در سابقه درخشان داوری خود دارد و با قضاوت و داوری عادلانه در این دوره از رقابت ها خوش درخشید و برگ زرین دیگری را در کارنامه داوری خود به ثبت رساند.

سپهری نیا خاطرنشان کرد: رضا صفر خانیان دو بار به عنوان داور نمونه مسابقات لیگ نوجوان کشور و لیگ نونهالان و داور نمونه مسابقات قهرمانی کشور در سال۱۳۸۲ از سوی همین فدراسیون انتخاب شد و از داوران مطرح و برجسته تکواندو در کشوراست.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر در ادامه با بیان اینکه سجاد چهاردولی و داریوش ولی زاده دو تن از قهرمانان ملایری در مسابقات کشتی جام تختی بر روی تشک می روند، گفت: طی حکمی از سوی هیئت کشتی استان همدان سجاد چهار دولی و داریوش ولی زاده برای حضور در رقابت های کشتی آزاد در رده سنی بزرگسالان انتخاب و معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه قهرمانان ملایری در معیت تیم استان همدان به این دوره از رقابت ها اعزام شدند، افزود: رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام تختی به عنوان یکی از مراحل چرخه انتخابی تیم ملی، در تهران برگزار می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن