اجتماعی

آمادگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر در چهارشنبه آخر سال

شهردار ملایر از آمادگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری برای مقابله با خطرات احتمالی چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.

مجید فرجی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: هر ساله چند روز قبل از فرارسیدن چهارشنبه آخر سال، روشن کردن آتش و بازی با شعله های آتش توسط کودکان و نوجوانان در سطح شهر مشاهده شده که منجر به ایجاد صدمات جبران ناپذیرِ جانی و مالی می شود، به این منظور همکاران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، در این ایام آماده خدمات و امداد رسانی است.

وی ادامه داد: به همین منظور بیش از 150 متر بنر در راستای هشدار به خانواده ها و کودکان و نوجوانان در خصوص صدمات بازی کردن با مواد محترقه و آتش بازی، چاپ و در سطح شهر نصب شده است.

شهردار ملایر از جمع آوری لاستیک های فرسوده در سطح شهر خبر داد و گفت: چگونگی استفاده از کپسول های اطفای حریق و موارد ایمنی و عدم استفاده از وسایل خطر آفرین مانند شعله های آتش و انواع ترقه ها و آتش افشانه ها را در مدارس آموزش داده ایم.

فرجی از تجهیز سازمان آتش نشانی ملایر به سه دستگاه خودرو سبک خبر داد و از همشهریان تقاضا کرد: مراقب کودکان و نوجوانان باشند تا شاهد صدمات ناشی از خطرات احتمالی چهارشنبه و روزهای آخر سال نباشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن